Tinder Fake GPS ile Ülke Değiştirme

Bu yazımızda global bir çöpçatanlık programı olan Tinder Fake GPS ile Ülke Değiştirme nasıl yapılır detaylı olarak anlatacağız.

Basitçe tabir etmek gerekirse, global bir çöpçatanlık programı olan Tinder tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip. (Bakınız: Tinder nedir? Nasıl kullanılır?)

Tinder’ı kullananların da net bir şekilde bildiği gibi bu programın ücretsiz versiyonu olduğu gibi, her ay sabit bir mebla ödeyerek üye olabildiğiniz başka bir versiyonu da mevcut.

Elbette Tinder’ın ücretli versiyonu, ücretsiz versiyonuna nazaran kullanıcılarına birçok ekstra özellik sunuyor. Örneğin ücretli versiyonda, bir kişiyi çok beğendiğinizde karşı tarafa onu beğendiğinizi haber veren SuperLike isimli bir beğenme sistemi de mevcut.

Tinder Fake GPS ile Ülke Değiştirme

Fakat Tinder’ın ücretli versiyonunun en önemli özelliği, dilediğiniz lokasyonda eşleşmeler gerçekleştirebilmeniz. Tinder’ı kullananların da bileceği üzere eğer bu programa para verip ücretli bir abonelik satın almadıysanız, başka ülkelerin lokasyonuna bağlanamıyorsunuz. Ya da bağlanamıyordunuz.

Çünkü şimdi sizlere anlatacağımız yöntem ile başka bir  ülkenin lokasyonuna kolaylıkla bağlanıp, dilediğiniz yerde, dilediğiniz kişilerle eşleşip sohbet edebileceksiniz.

İşte Tinder’ın ücretsiz versiyonununda Tinder Fake GPS ile Ülke Değiştirme  ücretsiz yöntemi.

Gelelim Tinder’ın ücretsiz sürümünde bölgenin nasıl değiştirilebileceğine. Evet ilk olarak yapmamız gereken şey telefonumuzun Hakkında kısmına girmek. Bu menü seçeneğine girdikten sonra karşınıza Build Number isimli bir sekme gelecek.  Bu sekmenin bazı telefonlarda farklı menü uzantılarında bulunduğunu da belirtelim. Kısacası telefon modelinize göre Build Number menü opsiyonunu bulmak biraz zamanınızı alabilir.

Tinder'da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir-1

Build Number’ı bulduktan sonra, üzerine 7 defa basmanız gerekiyor. Bu işlemden sonra Geliştirici Modu’nun açıldığını göreceksiniz. Eğer böyle birşey gerçekleşmediyse 7 defa basmadınız demektir.

Eğer bir önceki ekranda bahsettiğimiz işlemleri eksiksiz bir şekilde yerine getirdiyseniz, telefonunuzun ana menüsüne geri dönün ve açık olan “Ayarlar” sekmesini de kapatın.

Tinder'da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir-2

Sonrasında Ayarlar menüsüne bir kez daha girdiğimizde burada yeni bir bölümün yer aldığını göreceksiniz. Geliştirici Seçenekleri ismi ile karşımıza çıkan bu menüde artık “Konum değiştirmeye izin ver” sekmesini işaretleyebiliyor olacağız. Bu sayede Tinder’da rahatlıkla yerimizi manuel olarak değiştirebileceğiz.

Evet gelelim üçüncü adımımıza. Tinder’da ücretsiz olarak yer değiştirmek için yasaklı sitelere girerken sıkça kullandığımız konum değiştirici programlara da ihtiyacımız var.

Tinder'da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir-3

Ülkemizdeki bir çok kullanıcının zaten bu tarz programlara aşina olduğunu zaten biliyoruz. O yüzden telefonunuzda hazır kurulu olan bir program varsa konum değiştirmek için onu kullanabilir yada yeni bir konum değiştirme programı edinebilirsiniz. Bu sayede kendimizi başka bir ülkede gibi gösterebileceğiz.

Size önerimiz Fake GPS Location Spoofer Free isimli uygulama olacak. Bu sayede kendinizi başka bir ülkedeymiş gibi gösterebileceksiniz. Fake gps için Fake Gps Location ile Sahte Konum Oluşturma konumuza bakabilirsiniz.

Programımızı indirdikten sonra, yer değiştirme ekranına gelerek harita ya da liste üzerinden bulunmak istediğiniz yeri seçmeniz, Tinder’da yer değiştirmeniz için de yeterli olacak.

Tinder'da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir-4

Yer seçimini gerçekleştirdikten sonra Tinder’a girdiğinizde Tinder sizin bölgenizi, program vasıtasıyla seçtiğiniz bölge olarak algılayacak ve böylece başka ülkelerdeki insanlarla da eşleşme imkanı yakalamış olacaksınız.

Şimdi Tinder’la dilediğiniz yerde eşleşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, telefonunuzu kapatıp açtıktan sonra, konum programından konumunuzu belirlemek ve Tinder’a giriş yapmak.

Tinder'da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir-5

Dip not olarak belirtelim. Eğer Tinder’da bir bölgede çeşitli beğenmeler gerçekleştirdiyseniz ve hemen ardından bölge değiştirirseniz, eski bölgenizde karşılıklı olarak eşleştiğiniz kişilerden haberiniz olmayacaktır. O yüzden bölge değiştirme olayını çok sık yapmamanızı tavsiye ederiz. Rastgele…

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.