Sosyal Medyada Etkili Grafikler Hazırlayabileceğiniz 4 Uygulama

Sosyal medya paylaşımlarınızda, basit bir mesajla dikkat çekmek için büyüleyici bir tasarıma ihtiyacınız varsa sizler için bir araya getirdiğimiz Sosyal Medyada Etkili Grafikler Hazırlayabileceğiniz 4 Uygulama ile bu çalışmalarınızı kolaylıkla oluşturabileceksiniz.

Pablo, Canva gibi web tabanlı çözümler ile hızlı ve profesyonel bir şekilde çeşitli grafiklerin üzerine metinler ekleyebilmeniz mümkün. Ancak, bu tarayıcı araçları Android işletim sistemli cihazlarda kullanım kolaylığı sağlayamadığından dolayı Android için geliştirilmiş uygulamaları kullanmak gerekiyor. Eğer, bir şeyler paylaşmak istediğinizde bilgisayar başında değilseniz, aşağıda sıraladığımız uygulamalardan dilediğinizi indirerek bulunduğunuz her yerden çeşitli çalışmalar hazırlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Etkili Grafikler Hazırlayabileceğiniz 4 Uygulama

Textgram

textgram

Bu konudaki en güçlü uygulamalardan Textgram, hazır şablonlarla birlikte oldukça hoş grafikler oluşturabilmenize imkan tanıyor. Düzenleme araçlarıyla birlikte onlarca yazı tipi sunan uygulamada metni taşıma, yeniden boyutlandırma, çıkartma ekleme ve daha fazlasını gerçekleştirebileceğiniz gibi saydamlık ve rengini de ayarlayabilirsiniz.

Eğer, Textgram uygulamasında aradığınızı bulamadıysanız ekstra arka planlar, yazı tipleri ve çıkartmaları ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulama içindeki reklamları kaldırmak istiyorsanız ne yazık ki 1,99 dolar ödemeniz gerekiyor.

Textgram iOS iPhone ve iPad İçin Instagram’dan Yazılı Mesaj Gönderme Uygulaması
Textgram Android Android İçin Fotoğraf ve Yazı Efekti Uygulaması

PixelLab

pixellab

Çizgiler, çıkartmalar, 3D efektler, yansımalar ve fırçalar gibi 60’tan fazla düzenleme aracı sunan PixelLab uygulaması ile basit ve temiz bir arayüz ile çarpıcı grafikler oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz grafikleri sosyal medyada paylaşmak veya telefonunuza kaydetmek ise oldukça kolay.

PixelLab Android Android için Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Phonto

phonto

Çeşitli grafikler, arka plan görselleri ve hazır şablonlar sunan Phonto uygulaması da işinize yarayabilecek oldukça faydalı araçlar sunuyor. 50’den fazla yazı fontu bulunan uygulamada, hazırladığınız görsele uygun bir font seçerek çalışmanızı daha da çarpıcı hale getirebiliyorsunuz. Uygulama içerisindeki yazı ve şablon olarak kullanabileceğiniz bazı grafikler güzel bir seçim olabilir, fakat daha geniş bir kütüphane için grafik kilidini açmak size 1.35 dolara mal olacaktır.

Phonto Android Android İçin Fotoğraflara Yazı Ekleme Uygulaması
Phonto iOS iPhone ve iPad İçin Fotoğrafa Yazı Ekleme Uygulaması

Best Font

best font

Best Font uygulaması, fotoğraflarınıza çeşitli tipografiler ekleyerek zengin ve yaratıcı grafikler oluşturmanıza yardımcı oluyor. Çerçeveler, yazı tipleri, çıkartmalar ve daha birçok araç sunan Best Font, alternatif olarak kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama.

Best Font Android Android için Grafik Hazırlama Uygulaması

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.