SnapChat’te Gizli Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

SnapChat‘te Gizli Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Bildiğiniz gibi son dönemin en popüler fotoğraf uygulamalarından bir taneside Snapchat. Yüklediğiniz resimlerin sadece 24 saat görüntülenebilmesi sebebiyle emek kaybı olarak nitelendirilen uygulamaya son gelen güncellemeler ile birlikte paylaşılan fotoğrafların galeriye kayıt edilmesi mümkün. Ancak bu kayıt işlemi yalnızca kendi paylaştığınız fotoğraflarla ilgili. Birde arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğrafların ekran görüntüsü alma konusu var ki işin bu kısmı biraz sıkıntılı.

Ekran görüntüsünü aldığınız durumda karşı tarafama bir bildirim gidiyor. “İşte falanca kişi sizin resminizin ekran görüntüsünü aldı…” şeklinde. Ve artık geri bildirimler gelmeye başlıyor. Hayırdır Ss (Ekran Görüntüsü veya Screen Shot) almışsın diye. İşte böyle durumlarla karşılaşmamak için gizli ekran görüntüsü almak ihtiyacı hissedebiliyoruz. Hazırsanız başlayalım.

SnapChat’te Gizli Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Bir defa insan neden Snapchat’te bulunan bir fotoğrafın ekran görüntüsünü almak ister. Kısacası bu uygulama yeni jenerasyonun anne, baba, akraba tayfasının bulunmadığı bir mecra ve attığınız fotoğraflar 24 saat içinde siliniyor. Hal böyle olunca insanlar kızlı erkekli daha cömert resimler paylaşabiliyor. Bu noktada arkadaşlar arası şantaj, delil yada farklı fanteziler için bu ihtiyaç hissedilebiliyor. Peki bunu nasıl yaparız.

1-) Öncelikle SnapChat’e girin ve ekran görüntüsü almak istediğiniz kişinin internet bağlantınız açık iken bir defa paylaştığı fotoğrafı açın.
2-) Ardından uygulamayı tamamen kapatmadan arka plana gönderin.
3-) Ve şimdi telefonunuzu Uçak Mod’una alın.
4-) Snap’e tekrar girerek ekran görüntüsünü alın.
5-) Ardından uygulamayı tamamen kapatın ve internetinizi açın.
Bu yöntem ekran görüntüsünü aldığınız fotoğrafın karşı tarafa bildirim olarak gitmesini kesinlikle önler. Hepsi bu kadar.

Bitmoji Snapchat’te Nasıl Kullanılır ?

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.