Rakip Gymlere Saldırmak İçin En İyi 5 Pokémon

Hepimizin bildiği üzere efsanevi Pokémonlar en güçlü Pokémonlar ama bu listede yakalayarak ve evrimleştirerek elde edebileceğimiz en güçlü Pokémonları göstereceğiz. İşte Rakip Gymlere Saldırmak İçin En İyi 5 Pokémon!

Rakip Gymlere Saldırmak İçin En İyi 5 Pokémon

1. Dragonite

pokemon-go-dragonite

Max CP: 3500

Listeminizin ilk sırasında sevimli ve bir o kadar da nadir bulunan Dragon türü Pokémonumuz Dragonite var. CP bakımından Dragonite diğer bütün Pokémonlar arasında en güçlüsü. Dragonite elde etmek için 100 Dratini şekerine ihtiyacınız var ve maalesef kadar nadir ki 10 kmlik yumurtalardan dahi çıkmıyor.

2. Snorlax

pokemon-go-snorlax

Max CP: 3112

Snorlax gymlere saldırmak için en iyi Pokémonlardan birisi. 10 kmlik yumurtadan çıkıyor ve evrim geçirmediği için bütün şekerlerinizi Snorlax‘ınızın gücünü arttırmaya harcayabilirsiniz. Body Slam saldırısı o kadar güçlü ki CP değeri düşük 4 Pokémonla aynı anda savaşabilirsiniz.

3. Arcanine

pokemon-go-arcanine

Max CP: 2983
Arcanine oyundaki en iyi ve en güçlü ateş türü Pokémon. Growlithe‘i evrimleştirerek elde edebilirsiniz ama eğer yeterince şanslıysanız direkt olarak yakalayabilirsiniz de.

4. Exeggutor

pokemon-go-exeggutor

Max CP : 2955

Çimen/Psişik türü olan Exeggutor en iyi savunma ve saldırı Pokémonlarından biridir. Exeggcute‘tan evrimleştirerek elde edebilirsiniz. Eğer yeterince şanslıysanız bulunduğunuz alanda da yakalayabilirsiniz ayrıca 5 kmlik yumurtalardan da çıkıyor.

5. Magmar

pokemon-go-magmar

Max CP: 2265

Son olarak da Rakip Gymlere Saldırmak için en iyi 5 pokemon listemizde nadir bulunan ateş türü Pokémon Magmar var. Söylentilere göre belli alanlarda kolaylıkla bulunuyormuş. CP değeri yüksek bir Magmar saldırılar için oldukça işinize yarar.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir