GYM’inizi Savunmak İçin En İyi 5 Pokémon

Gymlerde savunma amaçlı birden fazla Pokémon bulunabilir. Siz de aşağıdaki listeden seçtiğiniz Pokémonlarla hem daha fazla PokéCoin kazanabilir hem de gyminizin prestij seviyesini arttırabilirsiniz. Bir gymin prestij seviyesi yükseldikçe savunma için görevlendirebileceğiniz Pokémon sayısı da artar bu sayede rakip takımlar tarafından alt edilmeniz zorlaşır. İşte karşınızda GYM’inizi Savunmak İçin En İyi 5 Pokémon listesi

1. Dragonite

pokemon-go-dragonite

Max CP: 3500

Listeminizin ilk sırasında sevimli ve bir o kadar da nadir bulunan Dragon türü Pokémonumuz Dragonite var. CP bakımından Dragonite diğer bütün Pokémonlar arasında en güçlüsü.

Dragonite elde etmek için 100 Dratini şekerine ihtiyacınız var ve maalesef kadar nadir ki 10 kmlik yumurtalardan dahi çıkmıyor.

2. Snorlax

pokemon-go-snorlax

Max CP: 3112

Snorlax gyminizi savunmak için en iyi Pokémonlardan birisi. 10 kmlik yumurtadan çıktığını duyduk ama henüz normal ortamda yakalayanı görmedik. Eğer yakalayan varsa ne gibi ortamlarda çıkıyor ve CP değeri kaç bizimle paylaşabilir.

3. Lapras

pokemon-go-lapras

Max CP: 2980

Lapras Su/Buz türü bir Pokémon ve maalesef belli bir Pokémonu evrimleştirerek elde edemiyorsunuz ama 10 kmlik yumurtalardan çıkıyor ve eğer yeterince şanlıysanız bulunduğunuz yerde yakalayabilirsiniz. 25. seviyeye eriştikten sonra CP değeri yüksek bir Lapras yakalama olasılığınız daha yüksek.

4. Vaporeon

pokemon-go-vaporeon

Max CP: 2816

Eevee’nizi evrimleştirerek Vaporeon elde edebilirsiniz. Tabi evrimleştirirken hangi Pokémonu seçeceğiniz size kalmış ama 3 tür (Jolteon, Flareon, Vaporeon) içerisinden CP değeri en yüksek olan Vaporeon .

5. Gyarados

pokemon-go-gyarados

Max CP: 2688

Magikarp’ınızı evrimleştirerek Gyarados elde edebiliyorsunuz bu yüzden nedir bu Pokémonu bu kadar nadir yapan diye düşünebilirsiniz ama evrimleştirmek için tamı tamına 400 Magikarp şekerine ihtiyacınız var ve maalesef bulması da kolay değil.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir