Popüler İnternet Sitelerinde 1 Dakikada Neler Oluyor ?

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Bilgisayar ve akıllı telefonlardan hemen her gün ziyaret ettiğimiz dünyanın en popüler internet sitelerinde 1 Dakikada Neler Oluyor dersiniz?

İnternet artık her yaştan insanın hayatında değişmez bir parça haline geldi. Kullanıcıları giderek artan siteler de internetin beraberinde hayatımıza girdi.

Sosyal medya platformları, mobil uygulamalar ve diğer internet platformlarının bizlere sunduğu kolaylıklar sayesinde, artık istediğimiz bilgiye saniyeler içerisinde ulaşıp, istediğimiz kişiler ile anında iletişime geçebiliyoruz. Hal böyle olunca, internette yaşanan her saniyenin, her dakikanın önemi de gittikçe artıyor.

İnternet, artık iki yaşındaki kardeşimizin dahi akıllı telefonlar / tabletler üzerinden dünya ile iletişime geçebildiği bir platform haline geldi.Dolayısıyla zamanla bunun ekmeğini fazlaca yiyen internet siteleri türedi.

Peki Popüler İnternet Sitelerinde 1 Dakikada Neler Oluyor dersiniz ? Biz de ünyanın en popüler sitelerinden bazılarında bu sürede neler olduğuna bir bakalım istedik.

Popüler İnternet Sitelerinde 1 Dakikada Neler Oluyor ?

Facebook, Twitter, Google, Instagram, YouTube, WhatsApp… Kısacası internette sadece 1 dakika içinde neler yaşandığını biliyor musunuz?

Amazon

Amazon’da 1 dakika içerisinde ortalama 596 dolar değerinde, 203 parça ürün satışı gerçekleşiyor. (Türkçe Olan Amazon’dan Nasıl Alışveriş Yapılır ?)

Apple

Apple’ın uygulama mağazasından 1 dakika içinde ortalama 51 bin uygulama indiriliyor.

Facebook

Facebook’ta 60 saniye içerisinde 700 binden fazla oturum açılıyor.

Google

Dünya genelinde internet kullanıcıları, Google’da 1 dakika içinde ortalama 2.4 milyon arama sorgusu gerçekleştiriyor.  (Google Hakkında 48 İnanılmaz Gerçek )

Instagram

Gün geçtikçe büyüyen Instagram’da, 1 dakika içinde küresel çapta 38 binden fazla paylaşım yapılıyor.

LinkedIn

Profesyonel iş ağı olan LinkedIn’de 60 saniyede 120’den fazla yeni hesap açılıyor.

Netflix

Artık Türkçe yayınlarla da karşımıza çıkan Netflix’te, 1 dakikada 70 bin saate yakın içerik izleniyor. (Netflix Üyelikleri Türkiye’de Ne Kadar? )

Snapchat

Genç nüfusun büyük bir çoğunluğunun kullandığı Snapchat’te 1 dakikada ortalama 527 bin fotoğraf paylaşılıyor.

Spotify

Spotify’da dakikada 38 bin saatten fazla müzik dinleniyor.

Tinder

Etkileyici rakamlara sahip olan Tinder’da, 1 dakikada 972 bin kişinin profili görüntüleniyor. (Tinder nedir? Nasıl kullanılır? )

Twitter

Twitter’da dakikada 347 bin yeni bir tweet paylaşılıyor.

İnternet Erişim Sorununa Çözüm Sunan PC İçin En İyi 5 VPN Hizmeti

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.