Paypal’dan Nasıl Para Çekilir ?

Paypal Para Nasıl Çekilir

Paypal’ın ne olduğunu bildiğinizi varsayarak yazıyı anlatacağım. Bilmeyenler için tek cümle: internette ki sanal bankanız. Paypal hesabınızın içinde para varsa ve parayı artık kullanmak istiyorsanız, paranızı bir banka hesabınıza veya kartınıza yükleyebilirsiniz. Paypal hesabında ki parayı almanın genel olarak 3 şekli vardır.

1)Paypal Banka Aracılığı

Banka hesabınızın iban numarasını ve bilgilerini paypal a vererek ödeme isteyebilirsiniz. Fakat minumum ödeme 15 TL olması lazım. Onun altında ki ödemeleri yapmıyor diye biliyorum. Hiç denemedim fakat ödemelerde komisyon almayacağını söylüyor. Fotoğrafını sizlerle paylaşmak isterim.

paypal_bozum

2) Paypal Kart Para Aktarımı

Paypal hesabınız da ki paraları herhangi bir kartınıza aktarabilirsiniz daha sonradan bankadan kartınızda ki paraları hesabınıza geçmesini söylerek paypal paralarını kullanmış olursunuz. Bu işlem için bir miktar komisyon alıyor diye biliyorum.

3) Meşhur Paypal Para Bozdurma

Evet bu son anlatacağım insanlar arasında epey yaygın olarak kullanılan yöntemdir. Biraz güven biraz da dayanışmaya dayanan bir şey. Örnek vererek anlatmak en doğrusu olacak sanırım. 50 Lira paypal da paranız var diyelim, forum sitelerinden anlaştığınız biri sizin banka hesabınıza 50 lira yatırıyor sizde paypal paranızı anlaştığınız kişinin hesabına gönderiyorsunuz.

Kaynak: Nasıl Yapılabilir

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.