Mekan Asistanı Nedir ? Mekan Asistanı Nasıl Kullanılır ?

Mekan Asistanı Nedir  Mekan Asistanı Nasıl Kullanılır

WhatsApp uygulaması için geliştirilen uygulamalara bir yenisi daha eklendi ve Mekan Asistanı sizlere bir çok olanak sunuyor. Eğer yer bulma ve keşfetme konusunda kötü iseniz sizlere için Mekan Asistanı yardımcı olabilir. Üstelik bu yardımı çok hızlı bir şekilde WhatsApp uygulaması üzerinden alabiliyorsunuz. Kullanımı da çok basit olan WhatsApp uygulaması için geliştirilen Mekan Asistanı nedir ve nasıl kullanılır konusunda sorularınızı ortadan kaldıralım.

Mekan Asistanı Nedir ?

Yukarıda da ufaktan bahsettiğimiz gibi Mekan Asistanı uygulaması sizlere gideceğiniz veya bulmak istediğiniz mekanlar konusunda hızlı ve pratik bilgiler sunuyor. Eğer örnek vermek gerekirse ; Edirne’de Ayşekadın’da bir kafeye gitmek istiyorum dediğiniz zaman sizin verdiğiniz kriterlere göre en uygun mekanı size öneriyor. Uygulama yeni olduğu için bazı mekanlar için eksik bilgiler olabilir ama düşünce olarak güzel bir uygulama ve faydalı bir uygulama. İlerledikçe çok daha faydalı bir uygulama olacağını düşünüyoruz.

mekan-asistani-nedir

Mekan Asistanı Nasıl Kullanılır ?

  • Uygulamayı kullanmak için öncelikle buradaki adrese giriş yapıyoruz.
  • Ardından Facebook ile giriş yapıyoruz.
  • Telefon vs. bilgileri de girdikten sonra uygulama bizler için 4-6 saat içerisinde aktif oluyor.
  • Bunun ardından uygulama ile çok nazik bir şekilde konuşabilirsiniz ve mekan konusunda artık danışabileceğiniz bir asistanınız oluyor.

Kaynak: Andro Haber

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Serkan dedi ki:

    Çok değişik ve güzelmiş kullanacağım paylaşımınızdan ötürü teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir