Paykasa Kartlarının Kullanım Süresi

Sadece Türkiye’de değil tüm ülkede tercih edilen, güvenlik sorunu bulunmayan ön ödemeli özelliğine sahip sanal kart Paykasa sanal olması sebebi ile hızlı bir kullanım sunmaktadır. Bu kartlara sahip olmak oldukça kolay bir hale gelmiştir. Ülkemizde hizmet veren birçok sanal kart bayi bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz güvenli bir bayiinden Paykasa al demeniz yeterli olacaktır. Bakiye hesabı bulunan kartlar belirli bir limit doğrultusunda satılmaktadır ve limitiniz doğrultusunda satın alma imkanı bulabilirsiniz. Bu nedenler alışverişiniz doğrultusunda kendinize göre bakiye belirlemeniz en doğrusu olacaktır. Bu sayede bakiyeniz kadar sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz. Yüksek bakiyeli bir ürün alışverişi yapacaksanız bakiyenizin yüksek olması gerekmektedir. Almış olduğunuz her katın belirli bir kullanım süreci bulunmaktadır.

Paykasa Kartları Kaç Gün Geçerli

Satın alacağınız paykasa kartları kullanmış olduğunu banka ve kredi kartlarına benzerlik göstermektedir. Aynı standartlara uygun olarak satılan kartların belirli şifre ve kart narası bulunmaktadır. Dünya genelinde satılan kartlar belirli satış merkezlerinden satılmaktadır. Yapmanız gereken paykasa satın al demek olacaktır. Satın alma işlemlerinden sonra kart güvenliği ve kullanım süreleri en çok merak edilen sorular arsında yer almaktadır. Kullandığınız birçok kartla benzer yanları bulunan paykasa kartlarının da kullanım süreleri bulunmaktadır. Bu süre boyunca bakiyenizi bitirmeniz gerekmektedir. Aksi halde mağduriyet yaşayabilirsiniz. Sorun yaşamamak için alışverişiniz kadar bakiye almak olacaktır.

Kullanım Süresi Bloke Durumu

Kartların genel olarak kullanım süresi satın alım tarihinden itibaren 1 yıl kadardır. Ayrıca satın aldığınız kartın şifresi ve kart numarası bulunmaktadır. Bu şifre ve kart sizin işlem yapabilmeniz için gerekli olacaktır. Pek bloke sorunu yaşanmasa da şifrenizi ve kart numaranızı doğru girmeniz gerekiyor. Çok fazla yanlış yazım halinde bloke ihtimali bulunmaktadır.

https://www.hızlıpaykasa.com

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.