Parça ve İşçilik Garantili Özel ECA Servisi


Uzun yıldır hizmet veren ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyan ilke ve prensiplerimiz doğrultusunda kaliteli hizmet ve işçilik sunmayı kendine vazife edinmiş bir firma olarak yaz kış evinizdeki kombinizin her türlü bakım arıza ve parça değişimini bir yıl işçilik ve parça garantisiyle Özel ECA Servis olarak üstlenmeye hazırız.

Siz sadece haber verin ve arkanıza yaslanıp cihazınızın emin ellerde olduğunu bilerek, yaz kış hiçbir sorun ile karşılaşmadan kaliteli yaşamın keyfini çıkarın.

Evlerinizdeki ve iş yerlerinizdeki kombileriniz aslında sizler için en önemli ve en tehlikeli elektronik cihazlar olduğunu biliyor musunuz? Çünkü kaçak ve arıza durumları sıklıkla meydana gelen cihazlardır. Kombilerimizin yaz kış durmadan çalışması ve kombi bakımlarını iyi yapılmasından kaynaklıdır. Bu tarz kombi arızalarıyla karşılaşmamak için yapmanız gereken kombilerinizin bakım, onarım ve parça değişimi gibi işlemlerini zamanında ve işin erbabı olan ustalara ve o ustaları bünyesinde bulunduran firmalara yaptırmanızdır.

Biz Özel ECA Servis olarak uzun yılların vermiş olduğu birikim ve ustalıkla kombilerinizi kışa ve yaza hazırlamaya talibiz. Bizler siz değerli müşterilerimizin kombilerinin bakım, onarım ve parça değişimi büyük bir titizlikle yapıyor. Bu çalışmamızın güvencesi olarak da ismimizi ve bunun yanında da bir yıl işçilik ve parça garantisi sunuyoruz.

Tüm çalışmalarımızın ilkelerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimize kaliteli işçilik sunmak olduğunu bilmemizi ister ve memnuniyetinizin firmamız özel ECA Servis için önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Tüm bu hizmetlerden ve kaliteli işçilikten faydalanmak için yapmanız gereken bize ulaşmak gerisini usta kadromuzla biz hallediyor ve kombinizi bir sonraki bakıma kadar siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Bize ulaşmak için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.

Website: https://www.servis-al.com

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.