Milli Futbolcularımızdan Yeni Şampiyonluk Azmi!

Geçen dönemde İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası’nda başarılarını çok net bir biçimde göstererek ülkemizi de en iyi şekilde temsile eden İşitme Engelliler Erkek Milli Voleybol Takımı şampiyon olmuş, tüm yurdumuza da büyük bir gurur kaynağı olarak yurdumuza geri dönmüşlerdi. Bu kapsamda her birimiz için çok değerli oldukları çok açık.

 Şampiyon olmaları ile ünlenen ve ülkemizdeki sporcularımızın değerini açık bir şekilde yansıtan İşitme Engelliler Erkek Milli Voleybol Takımı sporcuları, bu başarılarını aynı şekilde diğer müsabakalarda da göstermenin peşindeler. Bu yüzden İşitme Engelliler Erkek Milli Voleybol Takımı sporcuları, yeniden dünya şampiyonu olma yolunda emin adımlarla yürüyorlar ve çalışmalarını da hep bu yönde tutuyorlar. Noktabet

İşitme Engelliler Erkek Milli Voleybol Takımı’nın Hedefleri Büyük!

İşitme Engelliler Erkek Milli Voleybol Takımı sporcuları, hazırlık aşamasında oldukları sırada en iyi şekilde hazırlandılar ve buna göre de tüm çalışmalarını sürdürdüler. Bu kapsamda herhangi bir sorunla karşılaşmayan ve en iyi şekilde hazırlanan İşitme Engelliler Erkek Milli Voleybol Takımı sporcuları, İtalya içerisinde düzenlenecek olan şampiyonada da ülkemiz için bir gurur kaynağı olmanın peşindeler.

Tarihleri 22 Eylül ve 2 Ekim olan bu şampiyona için Karabük’te kampta olan milli takım, gün içerisinde çift antrenman yaparak yapabileceklerinin en iyisi için hazırlıklarını da devam ettiriyorlar. Ülkemiz içerisindeki büyük değerlerden biri olan İşitme Engelliler Erkek Milli Voleybol Takımı sporcuları gerçekten de övülmeye değerler.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir