Otomatik Driver İndirme ve Yükleme Programı -Driver Pack Solution

Otomatik Driver İndirme ve Yükleme Programı -Driver Pack Solution

Yeni bir bilgisayarmı aldınız yoksa eski driver’larınız yüzünden bilgisayarınızmı yavaşlıyor işte tam size göre bir Program Driver pack solution karşınızda.

Driver pack solution programı bilgisayarınızdaki tüm driver donanımları tarayarak eski ve hiç yüklenmemiş driver (sürücü)’ları karşınıza çıkartarak otomatik olarak yüklemenizi sağlar. Donanımınızla tamamen uyumlu olan sürücüler resmi olarak yayınlanan sürücülerdir. Driver pack solution yazılımı Anakart, ekran kartı, ağ kartı, kablosuz wi-fi kartları, ses kartları, işlemci sürücüleri gibi aklınıza gelebilecek tüm donanımların driver’larını bulur ve otomatik olarak yükler.

Driver pack solution programı yükleme sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için geri yükleme noktası oluşturur. Geri yükleme noktası ile oluşabilecek hatalar nedeniyle yüklemelerinizi geri alır ve eskiye döndürür.

Driver-pack-solution-indir

Driver pack solution programı tamamen ücretsizdir. Driver pack solution programının ister online sürümünü istersenizde full sürümünü indirebilirsiniz.

Driver pack solution online indir

Driver pack solution full indir

Kaynak: rooteto – Ertuğrul SAĞLAM

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir