Note 7’nin Ekran Değişim Ücreti Ne Kadar?

Note 7’nin Ekran Değişim Ücreti Ne Kadar? Günümüzde akıllı telefonların en büyük problemi olan ekran kırılması özellikle kaliteli ekrana sahip modellerde çok tuzlu bir fiyata tamir edilebiliyor. Her ne kadar akıllı telefonlardaki ekranın dayanıklılığı arttırılsa da çoğu kişi için telefonun ekranının kırılması kaçınılmaz olabiliyor.

Şu anda piyasada en kaliteli ekrana sahip olan modellerden Samsung Galaxy Note 7‘nin ekran detaylarına baktığımız zaman Super AMOLED panel, Gorilla Glass 5 koruması, her iki tarafı da kavisli edge ekranı ve kenarları bombeli (2.5D) ekran derken cihaz oldukça farklılaştırılmış bir ekranı bizlere sunuyor ve bu durum da tabii ekran maliyetini arttırıyor.

Güzel bir ekran tüketiciler için iyi bir akıllı telefon deneyimi sunsa da ekranlar kırıldığında tüketicileri maddi açıdan üzecek sorunlar yaşanabiliyor. Peki Samsung’un yeni üst seviye akıllı telefonu Galaxy Note 7’nin ekranını tamir ettirmek için ne kadar bedel ödememiz gerekecek?

Note 7’nin Ekran Değişim Ücreti Ne Kadar?

PhoneArena’nın haberine göre Samsung Galaxy Note 7‘nin ekranını tamir ettirmek için gereken bedel 270 dolar olacak. Daha önce Galaxy S7 edge modelinde de ekran tamiri için kullanıcılar 270 dolar ödemesi gerekiyordu. Yani bu noktada Samsung daha da gelişen ve büyüyen ekrana rağmen fiyatta ciddi bir oynama yapmayarak S7 edge ile aynı fiyattan kullanıcılara ekran değişimi imkanı sunacak.

Elbette bu fiyatın Samsung resmi servisi için geçerli olduğunu ve diğer telefon tamircilerinde fiyatın değişebileceğini söyleyelim. Öte yandan bu fiyat ülkemizde veya farklı ülkelerde de koşullara göre farklılık gösterebilir.

iPhone Servis Fiyatları

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.