Motorola DROID Turbo 2 İncelemesi – Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı telefon pazarının rekabetli ve hızlı bir şekilde ilerleyişi sırasında pek gözde olmayan modellerde bu sektörde yerlerini almaktadırlar. Motorola‘nın üst seviye akıllı telefon modeli olan Motorola DROID Turbo 2, 5.1 inç büyüklüğünde ki ekranı ve gayet hoş olan tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmekte. 1440 x 2560 piksel değerinde ekran çözünürlüğü olan cihaz IPS LCD ekran ile kullanıcı karşısına çıkmaktadır. Piksel yoğunluğuna bakacak olursak 540 PPI değerinde bir yoğunluğa sahip olduğunu söylemeliyiz. 21 MP değerinde son derece iddialı bir ana kameraya sahip olan Motorola DROID Turbo 2, 5 MP çözünürlüğünde de bir ön kameraya sahiptir. Arka kamera çift LED flaş ile desteklenmiş olup ön kamerası ise tek LED flaş ile desteklenmiştir.

İşlemci olarak Qualcomm’un üst seviye işlemcisi olan Snapdragon 810’dan gücünü alan akıllı telefon, 32 ve 64 GB dahili depolama alanına sahip iki farklı model ile karşımıza çıkmaktadır. Yine RAM kapasitesinde de 2 ve 3 GB RAM şeklinde iki farklı seçenek ile kullanıcılara sunulmuş bir cihazdır. Bu mevcut dahili depolama alanlarını kullanıcının çoğaltmasına olanak sağlayan cihaz, 3760 mAh değerinde de son derece güçlü bir bataryaya sahiptir ve cihazın 4.5G desteği sunduğunu da belirtelim. Siyah, Kahverengi, Gri ve Lacivert gibi çeşitli özelleştirilebilir renklere sahip olan akıllı telefon pazarda kendisine nasıl bir yer bulacak oldukça merak edilmekte olan bir konudur. Bakalım, cihaz başarılı satış rakamını elde edebilecek mi?

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir