LG G7 ve V30 Çok Yakında Kullanıcılarla Buluşacak

LG’nin yeni tanıtacağı amiral gemilerinden birsi  olan LG G7 ve aynı zamanda çıkartacağı V30 modelleri Aju Business Daily tarafından yayınlanan rapora göre LG V30 Ağustos ayında kullanıcılarla buluşacak. LG G7 modeli ise önümüzdeki yılda Ocak ayında çıkacak.  LG şirketi tarafından telefonların tasarım ve özellikleri için çalışmalara geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Bu çalışmaları gelin hep beraber daha yakından inceleyelim.

İlk olarak erken çıkacak model olan V30’a göz atabiliriz. Ağustos ayında beklenen  V30’un özellikleri neredeyse yeni amiral gemisi olan G7 ile aynı doğrultuda. Piyasaya oldukça tutunmayı başaran  V serisi telefonları tasarım ve çift ekran olarak birçok kullanıcıyı etkilemeyi başarmıştı.  Çift ekran konusunda fazlasıyla dikkatleri üzerine çeken LG bu özelliği sayesinde de fazlasıyla satış yapmıştı ve hala satışlarını bu telefon ile arttırmayı planlıyor.

Kullanıcılar Üst Düzey Cihazla Karşılaşacak

LG’nin yeni amiral gemisi olan G7 bu yıl beklentileri fazlasıyla ve rahatlıkla karşılayacak. Her yıl daha farklı bir yenilik ile gelen LG bu yıl da yeni özelliklerle beraber karşımıza çıkacak.  Tabi ki bu yeni özellikler cihaza entegre edilirken hız ve performanstan da ödün vermeden telefon çıkartmak için uğraşan LG bazı sorunlarla karşılaşacak mı bilemiyoruz. Önceki telefonlarında sık sık  yaşanan ekran problemini artık yeni teknoloji ekranlar ile gidereceği biliniyor durum böyle olursa birçok eski LG kullanıcısı tekrardan LG marka telefonlara yönelebilir.

LG V30’un Ağustos ayında tanıtılıp Eylül-Ekim ayları gibi piyasaya sürülmesi bekleniyor. LG G7 telefonun ise 2018 Ocak ayında tanıtılıp Şubat ayında satışa sunulması bekleniyor.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.