LG G7 Ocak Ayında Tanıtılacak mı?

LG şirketi uzun zamandan beri telefon piyasasında olan ve LG G serisi ile yeniliklere başlayarak kısa zamanda oldukça kullanıcı edinmişti. Kullanıcıların beklediği tasarım ve yenilikleri yeteri kadar sunarak satış rekorları kırıyordu. Şimdi yeni çıkaracağı amiral gemisi olan G7 modelini Ocak ayında yapılacak lansman da tanıtılacak mı yoksa ilerleyen zamanlarda mı tanıtacak onun bilgisini sizlere paylaşıyoruz.

Ocak ayında piyasaya sürüleceği iddia edilen G7 modeli birçok yenilikle beraber geliyor. Aslında G7’nin duyurusu CES konferansında yapılacaktı fakat CES konferansında akıllı telefonlardan ziyade daha çok buzdolabı ve televizyon tanıtılıyor. Bu sebepten ötürü LG G7 telefonunu Ocak ayında tanıtmayı planlıyor.

LG G serisi telefonları çıkardığı tarihleri incelediğimizde; G2, Eylül 2013 ortasında çıkardı. Mayıs 2014’ün sonundaki G3’ü, Nisan 2015’in sonlarına doğru G4’ü, G5, Nisan 2016 ortalarında ve G6 ise bu yılın Mart ayında satışa çıkartıldı. Bu tarihleri incelediğimizde G7 modelinin Ocak 2018’de tanıtılıp, Şubat ayı gibi satışa sunulması bekleniyor.

Telefon tasarlayıp üretmeye başlamak hayli bir zaman alıyor. Bu zaman diliminde yazılımın ve donanımın veya diğer nedenlerden uyuşmamazlık gibi sorunlar ortaya çıkınca telefonun çıkış tarihi de uzuyor. Telefon üretildikten sonra prototipi olan model bazı testlerden geçer ise piyasaya sürülüyor. LG ekran vb. sorunlardan oldukça nasibini almıştı. Artık bu sorunları da göz önüne alarak yeni modeller üretiyor.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.