iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir?

iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir? başlıklı bu yazı Tamam.org içerik Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Türkiye’de iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir? Bu yazıda iPhone’lara Pokemon GO kurmayı anlatacağız. Bunu yaparken bazı yardımcılara ihtiyacımız var. Hemen konumuza geçelim.

iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir?

Bildiğiniz gibi oyun birkaç ülke dışında hiçbir uygulama marketine açılmadı. Apple iPhone’larda bu engeli aşmak Android tarafındaki kadar kolay değil. Fakat size iPhone üstünden yapacağınız birkaç yöntemle Pokemon GO kurmanın ”mümkün olan” en kolay yolunu anlatacağız. Biz aşağıdaki yolu izleyerek uygulamayı yükledik.

iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir1

  • App Store uygulamasına girerek Apple ID hesabınızdan çıkış yapın. iCloud hesabınız varsa ondan da çıkış yapmayı unutmayın. Şimdi adım adım ilerleyelim.
 iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir2
  • Genel – Dil ve Bölge yolunu izleyin ve United States’i seçin. Ardından dilini de İngilizce olarak değiştirin. Cihazın ekranı birkaç saniye kapanıp tekrar açılacak. Bölge ve dil ayarlarınız İngilizce olarak değişecektir.
iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir3
iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir konumuzun devamı için diğer sayfaya geçiniz.

iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir? başlıklı bu yazı Tamam.org içerik Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.