iPhone Rehberini Sim Karta Aktarma

Bir çok iPhone kullanıcılarının şikayeti olan Sim Karta Kişiler Nasıl  Aktarılır yada Sim Karttaki Kişileri iPhone’a Aktarma Nasıl Yapılır gibi durumlara çözüm olarak önerebileceğimiz birkaç programı deneyebilirsiniz. Kişileri sim karttan telefona aktarmak için herhangi bir programa ihtiyacınız yok ama iPhone’nunuzda bulunan kişileri sim karta taşımak yani iPhone Rehberini Sim Karta Aktarma istiyorsanız program yükleme ihtiyacı duyacaksınız.

iPhone Rehberini Sim Karta Aktarma

Ülkemizde iPhone kullanıcıları her ne kadar fazla olsa da bu kitlenin çoğunluğu iTunes üzerinden işlem yapamamaktadır. Bu gibi durumlarda önerilen uygulamalar halk arasında daha yaygın hale gelmiş ve iTunes üzerinden yapılabilecek birçok işlem gölgede kalmıştır.

iTunes üzerinden Outlook ile kişi listesini aktarabilirsiniz ama bu işlem sırasında birçok kullanıcı kişi listesini sıfırlamış ve kayıplara yol açmıştır. iTunes’un bilinçli kullanıcılarından değilseniz sizlere McBackup  programı ile kişilerinizi aktarmanızı öneririz.

Simdeki Kişileri iPhone’a Aktarma 

Sim karttaki kişileri telefona kopyalamak için herhangi bir programa ihtiyacınız olmayacaktır. Bu özellik telefonumuzda eklidir ve kullanımı son derece

Sim kart kişilerini iPhone’a aktarmak için telefonunuzun Ayarlar bölümüne girerek aşağıdaki adımları takip edin

  • Mail, Kişiler, Takvimler e girin
  • Sim’deki Kişileri Aktar‘a basın.
  • İşleminiz bittiğinde rehberinizi kontrol edebilir ve kişi listenizi düzenleyebilirsiniz.

Bu işlem sorunsuz bir şekilde sim kart kişilerini iPhone’a aktaracak ve herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymayacaksınız.

iPhone Rehberi Sim Karta Aktarma

Telefondaki kişileri sim karta aktarmak bilinçli bir iTunes kullanıcısı olmayanlar için uygulama gerektirecektir. Daha öncede piyasaya sürülmüş fakat kullanıcıları pek tatmin etmeyen programlar vardır. Sizlerde bu programları deneyebilir ve kendi fikrinizi edinebilirsiniz ama biz size incelenmiş ve kullanıma tamamen uygun olan My Contacts Backup uygulamasını önereceğiz. Bu uygulama sizlere Sim Kart ve Bilgisayara ihtiyaç duymadan kişi listesini yedeklemenizi sağlayacaktır fakat bu işlem yedeklemeyi sim kartınız yerine E-mail hesabınıza yapar. Bu sayede kişi listeniz daha güvenilir ve internet üzerinden her an ulaşabileceğiniz bir ortam yaratır.

My Contacts Backup birçok kullanıcıya sahip en sade ve kullanımı en kolay uygulamadır. Uygulamada dil seçeneği olarak Türkçe bulunmadığı için nasıl kullanıldığını sizlere resimli anlatımlar göstereceğiz. Bu sadece hem daha hızlı hemde daha kolay bir şekilde kişi listenizi iPhone’nuzun harici bir yere örneğin başka bir Phone ya da Android cihazlara taşıyabilirsiniz.

iPhone daki Kişileri Android Telefona Aktarma

My Contacts Backup uygulaması hem iPhone hem de Android cihazlar için kullanılabilir. Bu sayede iPhone daki kişileri başka bir telefona aktarmanız mümkün olabilir. Bu işlem için iOS ya da Android işletim sistemine sahip bir telefon yeterli olacaktır.

Kişi listenizi Android’ten iPhone aktarmak yada iPhone’dan Android’e aktarmak için MC Backup uygulamasını indirebilirsiniz.

iPhone için MCBackup – My Contacts Backup  indir

Android için MCBackup – My Contacts Backup indir

Uygulamada indirdikten sonra izleyeceğiniz adımlar şu şekildedir;

Uygulamayı telefonunuza indirip kurduktan sonra çalıştırın. Çalışan uygulama rehberinizi inceleyerek yedeğini hemen alacaktır.

SIM Karttan iPhone’a Kişileri Aktarma

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.