iOS 9.3 Jailbreak Nasıl Yapılır ?

iOS 9.3 Jailbreak Nasıl Yapılır

Daha önce iOS güncellemeleri için Jailbreak işlemini PanGu team ve TaiG paylaşıyordu. Özellikle PanGu Team’in büyük bir emek gösterdiğini söylemek gerekir. Ancak iOS 9.3 Jailbreak şuanda Loofamai tarafından paylaşılıyor.

Loofamai Jailbreak’i Hangi iOS Versiyonları ile Uyumlu ?

Loofamai tarafından yayınlanan Jailbreak iOS 9‘dan iOS 9.3 sürümüne kadar tüm versiyonlarda kullanılabiliyor. iOS 9’dan iOS 9.3’e kadar hangi sürümü kullanıyorsanız kullanın iPhone veya iPad fark etmeksizin Jailbreak işlemi yapabilirsiniz.

Loofamai ile Hangi Cihazlara Jailbreak Yapılabilir ?

iPhone 6S Plus, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5, iPhone 4S, iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 4, iPad 3, iPad 2, iPad Mini 4, iPad Mini 3, iPad Mini 2, iPad Mini, iPod Touch 6 Gen, iPod Touch 5G.

Eğer cihazınız Jailbreak işlemi için de uygunsa artık başlamaya hazırsınız demektir.

Loofamai Jailbreak Aracının Avantajları Nelerdir ?

Diğer Jailbreak araçları ile karşılaştırdığımızda ilk olarak Loofamai’nin Jailbreak aracı iOS 9.3 sürümü ile uyumlu, diğer Jailbreak araçları ise uyumlu değil. Aynı zamanda ücretsiz ve kullanımı da oldukça kolay.

Ancak Loofamai Jailbreak aracı şuanda sadece Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayarda kullanılabiliyor. Dil desteği olarak ise şuanda sadece İngilizce ve Çince destekleniyor.

iOS 9.3 Jailbreak Nasıl Yapılır-2

OS 9 Jailbreak Nasıl Yapılır ?

  1. Öncelikle Loofamai Jailbreak aracını Loofamai’nin web sitesine buraya tıklayarak gidin ve indirin. ( Sadece Windows bilgisayarlarda çalışır. )
  2. iPhone’u Bul uygulamasını kapatın. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz ve bunu öğrenebilirsiniz.
  3. Cihazı Uçak Modu‘na alın.
  4. Loofamai aracını bilgisayarınıza kurun.
  5. Cihazı bilgisayara bağlayın ve Loofamai Jailbreak Tool‘un yönlendirmelerini takip edin.

Eğer Jailbreak işlemi ile ilgili bir sorunuz olursa bu sayfanın altına yorum göndererek bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgi için Loofamai‘nin kendi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Apple Uzmanı (Enes Güler)

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir