iOS 9.3.3 Jailbreak Rehberi

Pangu ekibi bugün kritik bir adım atarak uzun zamandır beklenen iOS 9.3.3 Jailbreak (iOS 9.3.2) aracını paylaştılar. Henüz resmi olarak direk Jailbreak aracını paylaşmış olmasalarda sızıntılarla elimize ulaşan aracı iOS 9.3.3 için Jailbreak Yayınlandı başlıklı haberimizde paylaşmıştık. Şimdi iOS 9.3.3 Jailbreak Rehberi ni size sunuyoruz.

iOS 9.3.3 Jailbreak Rehberi

Öncelikle uyumlu cihazların tam listesini paylaşalım;

  • iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plıs, SE, 5s
  • iPad Air, Air 2, mini 2/3/4, 12.9 inç ve 9.7 inç Pro
  • iPod touch 6

 

Uyumlu iOS yazılımları;

  • iOS 9.2, iOS 9.2.1
  • iOS 9.3, iOS 9.3.1, iOS 9.3.2, iOS 9.3.3

Öncelikli olarak yapacaklarınız;

  • iPhone, iPad ya da iPod touch’ınızı tamamıyla yedekledinizden emin olun ve cihazınızda Touch ID/parola koruması başta olmak üzere iTunes ve iCloud servislerini kapatın.
  • Yukarıda belirttiğimiz gibi Jailbreak aracı iOS 9.2-iOS 9.3.3 ve 64 bit cihazlar üzerinde çalışıyor. Biz cihazınız ne olursa olsun iOS 9.3.3’e geçiş yapmanızı öneriyoruz.
  • iTunes’i yayınlanan son sürüme güncelleyin.
  • Ve Windows için iOS 9.3.3 Jailbreak aracını buradan devam ederek indirin.

Şimdi gelelim kurulum talimatlarına;

Jailbreak aracının henüz İngilizce dil seçeneği mevcut değil. Yakın zamanda yayınlanacağını tahmin ediyoruz. Şimdilik Çince versiyonu mevcut. Bunu da en baştan belirterek devam edelim.

Adım 1: iOS cihazınızı Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarınıza bağlayın.

Adım 2: Yukarıda verdiğimiz link üzerinden Jailbreak aracını indirin ve başlatın.

Adım 3: Başlamak için Çince metnin yer aldığı büyük yeşil düğmeye basın.

Adım 4: Kısa bir süre sonra, aracın üzerini kapatan bir ekran gelecek ve sizden bir doğrulama isteyecek. Doğrulmayı yaptıktan sonra cihazınıza bir profil yüklenmeye başlayacak. Bunun için birkaç dakika bekleyin.

Adım 5: Şimdi iOS cihazınızda eğer ki iOS 9.3.2 veya altını kullanıyorsanız Ayarlar > Genel > Aygıt veya iOS 9.3.3 kullanıyorsanız Ayarlar > Genel > Profil menüsünden Geliştiriciye Güveniyorum şeklinde yer alan seçeneği onaylayın/aktif hale getirin. Şimdi PP adı verilmiş olan bir uygulama cihazınızda yüklenmeye başlayacak.

Adım 6: PP uygulaması yüklendikten sonra ana ekranınızda bu uygulamayı açın ve bildirim isteklerine dair gelen ekrandan bu isteği kabul edin.

Adım 7: Şimdi çember üzerine dokunun ve Cydia yüklemek için PP uygulamasını bekleyin. Cydia cihazınızda yüklenmeye başladığında bildirim alacaksınız. Cydia yüklenmesinin tamamlanmasının ardından cihaz otomatik olaran yeniden başlayacaktır. Ve işte hepsi bu kadar. iOS 9.3.3 Jailbreak’li cihazınızı sınır olmaksızın kullanmaya başlayabilirsiniz.

iOS 9.3.3 Jailbreak Rehberi-1

www.Tamam.org

www.Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.