iOS 10 Beta 7 Nasıl Yüklenir?

Apple’ın WWDC 2016 etkinliğinde tanıttığı yeni işletim sistemi iOS 10 için çalışmalara son gaz devam ediyor. iOS 10’un yedinci beta sürümüyle karşımıza çıkan Apple, iOS 10 Beta 7 ile ilk defa bu kadar kısa sürede yeni bir beta sürümü yayınlamış oldu.

iOS 10 Beta 7 Nasıl Yüklenir?

Apple tarihinde bir ilk olarak iOS 10 Beta 6’dan sadece 4 gün sonra yayınlanan iOS 10 Beta 7, OTA üzerinden yada Apple Geliştirici Merkezinden indirilerek telefona yüklenebilir.

Public Beta 6’yı denemek isteyenler ise Apple Beta Test programına üye olarak son Public Beta sürümünü telefonlarına kurabilirler.

Beraberinde çeşitli güvenlik güncelleştirmeleri getiren iOS 10 Beta 7 ayrıca daha önceki beta sürümlerinde yer alan hataları gideriyor.

16-08/19/ios-10-beta-7.png

Birçok yenilikle gelen iOS 10 ile 3D Touch daha da işlevsellik kazanırken, kontrol merkezi yeniden tasarlandı ve yepyeni bir widget ekranı kullanıma sunuldu.

Fotoğraflar uygulaması da yeniliklerden nasibini alırken yenilenen mesajlar uygulaması sayesindeyse iOS 10’da mesajlaşmak artık çok daha keyifli bir hale geliyor.

iOS 10 Güncellemesini Alacak Modeller

Son sürümünün Eylül ayında iPhone 7 ile birlikte yayınlanması beklenen iOS 10 güncellemesini ise  iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE,iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 1, iPad 2, iPad 3 , iPad 4, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPod touch 5 ve iPod touch 6 modelleri alıyor.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir