Android Telefonlarda Olmazsa Olmaz Uygulamalar

Android Telefonlarda Olmazsa Olmaz Uygulamalar

Android işletim sisteminde olmazsa olmaz en iyi uygulamaları sizler için sıraladık.

Sizler için seçtiğim uygulamalar en iyi ve en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadırlar. Tamamen ücretsiz olan Android uygulamalar listemiz en kaliteli uygulamalardır aynı zamanda. Tüm akıllı telefonlarda çalışabilecek uygulamalar telefonunuzda olmazsa olmaz uygulamalardır. Hesap makinesi, fotoğraf indirme, müzik bulma, video oynatma, haberler, uygulama kiltleme, sosyal ağlar, mesajlaşma uygulaması ve not alma uygulamaları gibi en iyi ücretsiz ve olmazsa olmaz uygulamalara yakında bakalım.

Realcalc Hesap Makinesi

Realcalc Hesap Makinesi

Android telefonlarda yüklü olarak gelen hesap makineleri yetersiz kalıyorsa Realcalc android uygulaması işinizi görecektir. Matematiksel tüm hesaplara sahip hesap makinesi diğer hesap makinlerine göre daha iyidir. Cosinus, Sinus gibi tüm matematiksel işlerin altından kolaylıkla kalkıyor.

Realcalc İndir

Zedge Fotoğraf, Tema, Zilsesi İndirme Uygulaması

Zedge

Zedge akıllı telefonunuz için arkaplan resimi, tema, zil sesi, hareketli resimler, oyular, iconları, ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uyuglamadır. İsterseniz duvar kağıtlarını otomatik olarak indirebilmektedir. Kaliteli içeriklere sahip zedge uygulaması tamamen ücretsizdir.

Zedge İndir

MX Player Video Oynatıcı

MX-Player

MX Player aklınıza gelecebilecek tüm videoları açabilmektedir. Standart medya oynatıcılarının aksine altyazı dosyaları açabilme, çocuk kilidi, parmak hareketleri ile ileri geri sarma ve sesi açıp kapama, donanımsal kod çözme ve çok çekirdekli kod çözme gibi üstün özellikleri bulunuyor.

MX Player İndir

Flipboard Haber Uygulaması

Flipboard Haber Uygulaması

Hemen hemen tüm android telefonlar ile  yüklü gelen Flipboard uygulaması istediğiniz içerikleri karşınıza çıkartıyor. Dünyadaki tüm olaylardan haberdar olacağınız Flipboard uygulaması tamamen ücretsizdir. Beğendiğiniz haberleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Flipboard İndir

Kur’an-ı Kerim

Diyanet işleri başkanlığı tarafından yayınlanan Kur-an’ı Kerim uygulaması ile her an cebinizden Kuran okuyabilirsiniz. Elif-BA’yı hemen öğreten uygulama ile kuran okumaya başlayabilirsiniz. Sureleri, Ayetleri ve Cüzleri sesli olarak okuyabilen uygulamada meal ve tefsirini bulabilirsiniz. Yatay ve dikey okuyabilme, gece okuma modu, yazı büyüklüğünü ayarlama gibi özelliklerin bulunduğu uygulama tamamen ücretsizdir.

Kur’an’ı Kerim İndir

 

Smart AppLock Uygulama Kilitleme

Smart AppLock Uygulama Kilitleme

Smart AppLock uygulaması ile akıllı telefonunuzda istediğiniz uygulamasya veya içeriğe şifre koyabilirsiniz. Wi-fi, mobil veri, bluetooth, gelen aramalara şifre koyabilirsiniz. İsteğiniz dışında kimse uygulamalara erişemez. İsterseniz her uygulamaya farklı şifrelerde atayabilirsiniz. Smart AppLock uygulaması aynı zamanda yanlış şifre girildiğinde hem fotoğraf, hem video hemde ses kaydı alarak şifreyi yanlış gireni tespit edebilirsiniz.

Uygulama ile tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı kısacası galerinizi şifreleyerek özel verilerinizin başkaları tarafından görünmesini engelleyebilirsiniz. Tüm bu özelliklere ücertsiz olarak sahip olabilirsiniz. Ücretsiz sürümde sadece reklamlar bulunmaktadır. İsterseniz satın alabilirsini ancak reklamlardan rahatsız olmuyorsanız satın almanıza gerek yo.

Smart AppLock İndir

Kaynak: rooteto – Ertuğrul SAĞLAM

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.