İnternetsiz Oynanabilen En İyi 10 Mobil Oyun

Çoğu zaman bir yerden bir yere seyahet etmek zorunda kalıyoruz. Seyahatlerde de keyifli bir şekilde vakit öldürebilmek için sıkça mobil oyunları tercih ediyoruz.Play Store’daki ücretsiz olan birçok oyun aynı zamanda internet bağlantısına da ihtiyaç duyuyor. Wi-Fi bağlantısı olmayan yerlerde, dışarıdayken İnternetsiz Oynanabilen En İyi 10 Mobil Oyun‘u bir araya topladık.

İnternetsiz Oynanabilen En İyi 10 Mobil Oyun

1- Chain Reaction

İnternetsiz Oynanabilen En İyi 10 Mobil Oyun-1- Chain Reaction

Oyuncular her bir elde verilen küreleri hücrelere yerleştirir. Bir hücre bir kez yeterli doluluğa ulaştığında patlar ve küreler etrafındaki hücrelere sıçrayarak onları ele geçirir. Oyuncular kürelerini yalnızca boş bir hücreye ya da kendi renklerini taşıyan kürelerin olduğu hücrelere koyabilirler. Tüm kürelerini kaybeden ilk oyuncu oyunu da kaybetmiş sayılır.

Android l iOS

2-  Real Boxing

İnternetsiz Oynanabilen En İyi 10 Mobil Oyun-2-  Real Boxing

Real Boxing iki oyuncunun boks şampiyonluğu için dövüştüğü keyifli bir mobil oyun. Kendisi türünün en iyisi ve aynı zamanda tamamen ücretsiz oynanabilir. Etkileyici grafikleri, detaylı kontrolleri ve oynanışın yanında yerel çok oyunculu desteği de bulunduran Real Boxing bu özellikleriyle listede yer almayı hak ediyor. Oyunda Bluetooth üzerinden arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Android l iOS

İnternetsiz Oynanabilen En İyi 10 Mobil Oyun yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.