Pokemon GO için 6 Yararlı Bilgi

Pokemon GO için 6 Yararlı Bilgi başlıklı bu yazı Tamam.org içerik Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Oyuncunun fiziksel dünyadaki konumuna göre kendini adapte ederek değiştiren Pokemon GO bu özelliğiyle meşhur Pokemon serisini hiç görülmemiş bir noktaya taşıyor. Oyunda amacınız Pokemonları yakalamak ve diğer oyuncuların Pokemonlarıyla dövüştürmek. Pokemon GO mobil dünyaya bomba gibi düştü ve herkes şimdi bu oyun hakkında daha fazlasını bilmek istiyor.Pokemon GO için 6 Yararlı Bilgiyi sizler için derledik.

Tıklayın, Öğrenin :Telefona Pokemon GO Nasıl Yüklenir?

Augmented Reality denilen Artırılmış Gerçeklik teknolojisini kullanan oyun içerisinde bazı ilginç gerçekleri de barındırıyor. Şimdi bunları sayfa sayfa ilerleyerek öğrenelim..

Pokemon GO için 6 Yararlı Bilgi-1

Pokemon GO için 6 Yararlı Bilgi

Pokemonların bulunduğu yerler coğrafya ve çevreye bağlı olarak değişir.

Belli elementlerin pokemonları yalnızca belli alanlarda bulunuyor. Örneğin, bir su elementinin su birikintilerinin olduğu alanlarda bulunması gibi. Diğer taraftan yağmur ormanları, dağlar ve çöller de kendi eşsiz pokemonlarını barındırıyor. Özellikle parklarda birçok pokemon bulunabiliyor. Uygulama yakınlarda bir pokemon farkettiğinde cihazınız titriyor. Bu cihazın ekranı kapalı durumdayken dahi gerçekleşiyor. Pokeball’u parmağınızla pokemona doğru kaydırdığınızda ise onu yakalamış bulunuyorsunuz.

Tıklayın, Öğrenin : Ayrıntılı Pokemon GO Rehberi

Geliştiricilerin altının çizdiği gibi pokemonlar volkanlar ve kuzey kutbu gibi erişilmesi güç ve tehlikeli yerlede bulunmayacak. Bunlar yalnızca insanların gidebildiği yerlerde görülecek. Oyun yeni çıkmasına rağmen ekip henüz efsanevi ve nadir tipteki pokemonları nereye yerleştirileceklerine karar vermiş değil. Bunları belki ilerleyen aylarda bir güncelleme ile görebiliriz.

Pokemon GO için 6 Yararlı Bilgi başlıklı bu yazı Tamam.org içerik Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.