Instagram Üzerinde Geçirdiğimiz Zamanı Arttıracak Yeni Özellik Aktif Edildi!

En çok kullanılan sosyal medya ağı olan Instagram büyük ilgi gören hikâyeler özelliğini daha fazla geliştirmek için çalışmalara başlamışlar. Instagram yeni güncelleme birlikte paylaşılan hikâyeleri arkadaşlarımız ile paylaşmayı mümkün hale getirildi. Bu sebeple de Instagram‘ da geçirmiş olduğunuz süre uzayacak gibi duruyor.

En son yapılan Instagram güncellemesi ile birlikte hikâyelerin direkt mesaj olarak gönderilebileceğini mümkün hale getirdi. Kullanıcılar bundan sonra izlemiş oldukları bir hikâyeyi de direkt olarak arkadaşlarına ve takipçilerine yollayabilme imkânını yakalamış olacaklar. Bunun için ise kullanıcıların hikâyelerinin sağ al köşesinde yer alan kâğıttan uçak simgesine basmaları yeterli olacaktır. Sonrasında ise paylaşımı göndereceğiniz kişiyi yani mesajın alıcısı olacak kişiyi seçiyorsunuz daha sonra paylaşmayı ister bir şeyler yazarak ister iseniz de mesajsız bir şekilde gönderebiliyorsunuz.

İnstagram’ da yapılan en son güncelleme ile kullanıcılarının instagram üzerinde daha fazla zaman harcamasını amaçlıyor. Böylece önem verilmiş kişilerin, markaların veya ürünlerin paylaşımları bir tuş ile arkadaşlara iletiliyor.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.