İnstagram Takipçi Hilesi

Takipçi denildiği zaman artık sosyal medya sitelerinden ilk aklımıza gelen şey kesinlikle instagram olmaktadır. instagramın kaliteli bir şekilde sunduğu tüm hizmetlerden faydalanabilmek ve keyif alabilmek için takipçi ihtiyacı bulunmaktadır. Takipçi ise çeşitli hile yöntemleri ile edinilebilen bir konudur. instagram takipçi hilesi demek 5000 kişinin sizi takip etmesi anlamına gelir. Burada hile yöntemi real yaşamda düşünüldüğü gibi bir hile hurda yöntemi değildir. İnstagram takipçi kasma 2018 yılında da gelişerek insanların instagram hesaplarının takip edilmesi, fotoğraflarının beğenilmesi, yorum alması gibi süreçlerin tamamı tamamen Türk ve gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır.  instagram takipçi hilesi üzerindeki asıl amaç gerçek olan takipçilerin sizlerin sayfalarına, hesaplarına beğeni, yorum gibi süreçlerin doğal fakat başka bir kişinin müdahalesi ile olmaktadır. Bu da çoğu zaman instagram 1000 takipçi hilesi gibi başlıklar altında yapılabilmektedir.

instagram takipçi hilesi yönteminden faydalandığınız zaman nasıl bir süreç yaşarsınız, neler kazanırsınız kısaca bilgi vermek isteriz. Örneğin bir fotoğraf paylaştınız ve bu fotoğraf 5000 kişi tarafından beğenilir. Takipçi sayınız öncesinde örneğin 1000 kişi ise 5000 kişi takviye ile 6000 takipçi edinmiş olursunuz. Diğer rakiplerinize karşı önderlik yarışına girerek o kişiyi egale edebilirsiniz. İnstagram beğeni hilesi de yine aynı mantıkla çalışmaktadır. Paket satıcıları oluşturdukları paketlerin tamamen %100 gerçek Türk takipçilerden olmasını sağlamaktadır. Eğer instagram takipçi kasma ücretsiz gibi bir işlemle takipçi edinmek için bir internet sitesinde paylaşılan adımları izlerseniz muhtemelen instagram hesabınızı riske atmış olursunuz. Zaten mevcutta çok düşük tutarlara bu işlemlere sahip olabilmektesiniz.

Eğer instagramı bir ticaret platformu gibi kullanan kişilerdenseniz sattığınız ürünleri daha çok kişiye göstermiş olursunuz. Bir mağazanın önünden günde 5000 kişi geçiyorsa bu 5 bin kişi de sizin ürünlerinizi görür ve satın almak isteyen mağazanızdan içeri girer. Buradaki instagram sayfaları da ayı şekilde işleyiş gösterir. Ürünleriniz istenilen takipçi sayısına kadar gösterilebilmektedir. Sadece 5 bin ile sınırlı olmaya bu süreç bazen instagram 10000 takipçi hilesi olarak bile karşınıza çıkabilmektedir. Ancak sürece yeni başlayanlardansanız hesabınızı riske atmamak için instagram takipçi hilesi ile ilgilenmenizde fayda vardır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.