Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur ?

Bu yazımızda Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur, takipte olduğunuz kişiler sizide takip ediyormu sorularını cevaplayacağız.

Sosyal medya, sayısız nimetleriyle hayatımızın bir parçası olmaya devam ediyor. Facebook, Twitter, YouTube, Foursquare derken Instagram da olmazsa olmazlarımız arasında çoktan yerini aldı.

Instagram’ın ne olduğu konusunda halen bir fikri olmayanlar varsa, kısa bir tanıtım yapmak gerekirse; çektiğimiz fotoğrafları efektlerle süsleyip, kendi profilimizde paylaştığımız bir uygulamadır. Fotoğraflara beğeniler ve yorumlar gelmekte ve takipçiler kazanabiliyorsunuz.

Takipçi edinme mantığıyla çalışan siteleri kullanan kullanıcıların merak ettiği bir soru bulunuyor;  “Acaba beni takip ediyor mu?” “Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur” Twitter’da bu sorunun yanıtını kolayca öğrenebiliyorsunuz. Takip edip etmediğini merak ettiğiniz kullanıcının profiline girdiğinizde, kullanıcı isminin yanında “Seni takip ediyor” gibi bir uyarı bulunuyor.

Ancak, Instagram’da böyle bir özellik yok. Karşınızdaki kişinin sizi takip edip etmediğini çeşitli uygulamalar aracılığıyla öğrenebiliyorsunuz.

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur ?

Instagram’da sizin takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen kişileri bulmak veya sizin geri takip etmeyi unuttuğunuz kişileri tespit etmek için aşağıdaki adımları sırasıyla takip etmeniz yeterli olacaktır.

Instagram’da sizi Takip Etmeyenlerin tespiti için bir çok online araç mevcut.Peki bu siteler nasıl çalışıyor, güvenilir mi?

Çoğunun çalışma prensibi gayet basit. Takip ettiğiniz kişileri bir veritabanına yüklüyor ve sizi takip edenleri bunlarla karşılaştırıp listede olmayanları karşınıza çıkartıyorlar.

Şimdi bu amaçla kullanabileceğiniz siteleri veriyoruz.

Instagram’da İstenmeyen Filtreler Nasıl Gizlenir ?

Unfollowers.com: Kullanımı çok kolay olan bu site basit bir arayüze sahip. Aynı zamanda Twitter için de kullanabilirsiniz.

Justunfollow.com: Eğer ki daha büyük bir takipçi grubuyla uğraşacaksanız bu site sizin için daha uygun. Aynı zamanda ekstra donanıma sahip bu uygulamayla kendinize ait kara liste oluşturabiliyorsunuz.

Insta.friendorfollow.com: Yeni başlayanlar için daha çok uygun olan bu site aynı şekilde sizi kimlerin takip etmediğini başarılı şekilde gösteriyor.

Tüm bu seçeneklerle gayet iyi sonuçlar alabilirsiniz fakat biz bugün sizlere sunmak için justunfollow.com‘u seçtik.

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur
Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur

Öncelikle bir hesap oluşturun. İnstagrama ile bağlan seçeneğine tıklayın (SIGN IN WITH INSTAGRAM). Karşınıza instagram kullanıcı adı ve şifrenizin sorulduğu bir ekran gelecek.

Tarayıcınızda instagram hesabınız açıksa bu bilgileri girmeniz gerekmeyebilir. Şifrenizi girdikten sonra site, ilk girişinizi gerçekleştiriyorsanız instagram hesabınıza ulaşım izni isteyecektir.

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur

Non Followers seçeneğine tıklayın. Hesabınızı oluşturdunuz ve şimdi sıra ekranın sol üst köşesinde gözükecek olan Non Followers butonuna tıklamakta.

Buraya tıkladıktan sonra sağ tarafta sizleri takip etmeyen veya takipten çıkaran kişileri görebileceksiniz.

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur

Burada gözüken kırmızı butonlara tıkladığınızda ise huzura kavuşabilirsiniz. Artık o kurnaz kişilerden kurtuldunuz.

Instagram Canlı Yayın Nasıl Yapılır ?

Instagram Takip Etmeyenler İşlemlerini Mobilden Nasıl Yapabilirsiniz?

İşte İpuçları

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur

İnsTrack for İnstagram programını AppStore veya Google Play’den indirdikten Login With İnstagram butonuna tıklamanız gerekiyor.

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur

Bunu yaptıktan sonra masaüstü bilgisayarında yaptığımız işlemler gibi sizden kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz istenecek.

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur

Mutlu sona ulaşmaya sadece birkaç adım kaldı.

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur

Bu izinleri vermeyi kabul ettikten sonra kimlerin sizi unfollow ettiğini veya takip etmediğini rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur

İşte bizi takip etmeyenler peki bu noktadan yapmanız gereken şey ne? Çok basit. İnstagramda takip etmeyenler’i tek tıkla listemizden çıkarmak.

Tüm bunları İnstagram’ı daha rahat ve daha keyifli şekilde kullanmanız için anlattık. Bu can sıkıcı durumdan kurtulmak gördüğünüz üzere çok kolay.

Instagram Hesabını Güvende Tutmanın 5 Yolu

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.