Hileli Pokemon GO Nasıl Yüklenir?

Pokemon GO, son dönemin popüler oyunları arasında üst sıraları kolay kolay elden bırakmayacak bir mobil oyun olmayı başardı. Ülkemizde de büyük ses getiren Pokemon GO, hackerların da hedefinde! Oyunda ışınlanma, ekranınızda beliren tuşlar ile daha hızlı ilerleme gibi ek özellikler sunan düzenlenmiş oyun dosyaları artık iOS için de mevcut. Hileli Pokemon GO Nasıl Yüklenir?

Üstelik oyunun hileli versiyonunu kurmak için cihazınızda jailbreak olmasına veya bilgisayar bağlantısına gerek yok.

Hileli Pokemon GO Nasıl Yüklenir?

Android dünyasındaki virüslü Pokemon GO APK dosyalarından sonra kuşkuyla yaklaşılsa da hileli versiyonda, iOS cihazları etkileyecek bir problem yok.

Oyunu kurmak ise oldukça basit. Aşağıda linkini vereceğimiz bağlantıya Safari‘yi kullanarak girin.

Hileli Pokemon GO Nasıl Yüklenir1

:: iOS için hileli Pokemon GO versiyonunu indirmek için tıklayın.

Girdikten sonra sayfanın alt kısmında bulunan yeşil butona basın. Birkaç saniye sonra gelen yükleme iznini onaylayarak bekleyin.

İnternet hızınıza bağlı olarak ortalama 1-2 dakika kadar süren yükleme işleminin ardından cihazınızın ana ekranında tavşan logolu bir uygulama belirecektir.

Bu işlemin ardından uygulamayı açmadan önce yetkilendirmemiz gerekiyor. Ayarlar -> Genel -> Profiller ve Aygıt Yönetimi yolunu izleyerek uygulamaya güven butonuna basın.

Ardından programı açın listede gözüken ilk Pokemon GO simgesine tıklayın. Sayfanın yüklenmesi tamamlandıktan sonra aşağıda sol tarafta bulunan yeşil simgeye tıklayın ve birkaç saniye bekleyin.

Gelen yükleme iznini onaylayın ve oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından yetkilendirme işlemini tekrar yapın ve oyunu açın.

Hileli Pokemon GO Nasıl Yüklenir2

Oyunu açtıktan sonra hesabınıza giriş yapın ve hileli oyununuzun keyfini çıkartın!

Eğer ekranda yönlendirme oklarını göremediyseniz oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyin. Buna rağmen hala problem yaşıyorsanız, ilk yüklediğimiz uygulamadan ikinci sıradaki Pokemon GO‘yu yükleyin.

Pokemon GO! syfamızı ziyaret ttinizmi?

www.Tamam.org

www.Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.