Google Play Hesabına Kredi Kartı, Banka Kartı veya Paypal Hesabı Nasıl Eklenir?

Google Play Hesabına Kredi Kartı, Banka Kartı veya Paypal Hesabı Nasıl Eklenir

Google Play, Android işletim sistemi bulunan telefon, tablet, phablet ve diğer cihazlara uygulama, kitap, gazete ve diğer çeşitli dosyaları yükleyebileceğiniz uygulama mağazasıdır. 1.5 milyondan fazla uygulama sayısıyla dünyanın en büyük marketi olan Google Play aracılığıyla uygulamaları ücretsiz veya ücretli indirebilirsiniz.

Google Play’de ücretli alışveriş yaparken :

  • Kredi Kartı,
  • Banka Kartı,
  • Hediye Kupon,
  • Paypal gibi araçlarla ödeme yapabilirsiniz.

Peki, Google Play’de ilk kez alışveriş yapıyorsanız Banka, Kredi Kartı , Paypal hesaplarınızı nasıl tanımlatabilirsiniz, alışveriş yapmak için banka ve hesap bilgileri nasıl eklenir? Bu soruların cevabı için aşağıdaki adımları uygulayarak ödeme yöntemi eklemeyi öğrenebilirsiniz.

Google Play’de kredi kartı ile nasıl alışveriş yapılır?

Kredi veya Banka Kartı için resimde görülen alanları doldurun ve bilgilerinizi Google Play’e alışveriş yapmak üzere kaydedin.

google-play-kredi-karti-ekleme

Hediye Kartı nasıl kullanılır?

Ödeme Yöntemleri> Kullan’a gidin. Sahip olduğunuz hediye kartı ya da promosyon kodunu girin.

google-play-hediye-kodu

Paypal hesabı nasıl eklenir?

Google Play’de uygulama ve uygulama içi satın alma vs. işlemlerinde Paypal hesabınızı kullanabilirsiniz. Hesabı tanımlatmak için Google Play’e giriş yapın. Ayarlar > Hesabım > Ödeme Yöntemi Ekle > Paypal Hesabı Ekle’ye giderek bilgilerinizi doldurun. Hesabı onaylamak için Paypal’a yönlendirileceksiniz.

Daha fazla bilgiye ulaşmak, Google Play kredi kartı ekleme, alışveriş yapma, satın alma gibi konularda bilgiye ulaşmak için aşağıda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz.

Kaynak: Mobilgim

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.