General Mobile GM 6 Tanıtıldı! İşte Yeni Özellikleri!

General Mobile firması, geçtiğimiz senelerde tanıtıma sunduğu telefonlarla piyasalarda üst sıralara yükselmişti. Cihazlarının özelliklerine göre fiyatlarının da makul bir seviyede olması, General Mobile firmasının adının yankı yapmasına etki etmişti. Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtım yapan firmalar arasında General Mobile de yer aldı. General Mobile, GM6 serisini Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttı.

General Mobile GM6 Özellikleri

General Mobile GM6 oldukça şık bir görüntüyle görücüye çıkacak. Metal kasa olması ve ince duruşu da cihazın daha zarif görünmesini sağlamış.

5 inç ekran boyutuna sahip olan GM6, güvenlik konusunda da bir ilki denedi. Parmak izi okuyucusunu telefona uyarlayan General Mobile, GM6 serisinde oldukça üst düzey bileşenleri bir araya toplamış.

1280 x 720 ekran çözünürlüğüne sahip olan GM6, kavisli bir ekran yapısıyla kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kavisli ekran sayesinde, GM6 kullanıcıları farklı bir deneyim yaşayacaklar.

Kamera özelliklerine bakacak olursak GM6’nın ön kamerası 8MP, arka kamerası ise 13MP çözünürlükte. Aynı zamanda arka kamerada flaş destekli lens bulunuyor.

Uygun bir fiyat ile üst düzey telefon alacak kullanıcılar, GM6’yı tercih edebilecekler. General Mobile GM6 3GB Ram gücüne sahip. Depolama alanı 32GB olan GM6’nın isteğe bağlı olarak depolama alanı 256GB’a kadar artırılabiliyor.

Dört çekirdekli işlemciye sahip olan GM6’nın işletim sistemi de Android 7.0 Nougat.

Sadece özelliklerinin açıklandığı GM6’nın ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne olacağı da henüz belli değil.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.