Erkek Arkadaşa Sürpriz Hediye Önerileri

Bilindiği üzere pek çok kadın erkeklere özel günlerde hediye almakta pek çok zaman fazla vakit harcamaktadırlar. Kadınlar için erkekler pek çok seç.eneğe sahip olsa da kadınların erkekler için yapabileceği pek az seçenek mevcuttur. Erkeklerin pek çoğu bilindiği üzere işlerine yarayan ve kullanımını yapabilecekleri hediyelerden, sürprizlerden hoşlanmaktadır. Mesela bir erkeğin futbol tutkusuna, hediye edilecek kombine biletler ile hitap edilebilir. Yahut giyime ve aksesuara dikkat eden erkekler için şık bileklikler ve palto gibi kıyafetler hediye edilebilir. Ayrıca güneş gözlüğü de sizi her an hatırlayarak kullanabileceği mantıklı bir hediye olabilir. Fotoğraf çekmeye meraklı olan sevginiz veya erkek arkadaşınız için ise profesyonel bir fotoğraf makinesi alarak hediye edebilirsiniz.

Huzurdan  başka bir şeye önem vermeyen bir erkeğe ise en güzel hediye, sürpriz uçan balonlardan bir sürü alarak uçlarına fotoğrafları bağlamanız onu son derece mutlu edecek bir hareket olacaktır. Yahut ona bir tatil hediye yapmanı, daha hoş bir hareket olabilir. Bu tamamen sizin seçiminiz. Oyun sever erkekler içinde Playstation gibi oyun konsolları alabilirsiniz. Ayrıca son olarak kişiselleştirilmiş hediye olarak kupa hediye edebilir, kupa üzerine resmini bastırarak daha farklı ve çeşitli bir güzelleme ile hediyeyi sunabilirsiniz. Dolma kalem, ajanda ve çeşitli daha birçok kişiselleştirilmiş hediyeler ile ona sizi daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Unutulamaması gereken tek şey erkek arkadaşınıza, sevgilinize hediyenin tam anlamıyla ona hitap etmesine dikkat etmiş olmanızdır, maddi anlamda ucuz yahut pahalı olması göz önünde bulundurulmayabilir.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

3 Yanıt

  1. kendin yap dedi ki:

    Kupa hediyesi gayet güzel olurdu sevgilimiz var ama hediyemiz yok 😀

  2. Clixsense dedi ki:

    Şarşırtmak en önemlisi, dikkatini çekmek ve onu sevdiğini gösteren bir hediye olması çok iyi olur.

  3. halil erol dedi ki:

    Bence erkek için en iyi sürpriz ona bir evlat vermektir. Genç arkadaşlarım için de tavsiyem heyecan varsa etki o kadar artar 😉

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir