En İyi Ücretsiz 6 Antivirüs Programı

Sisteminizi dış tehlikelere karşı korumak için ücretli bir antivirüse sahip olmak zorunda değilsiniz. Bu işi yapabilen ücretsiz araçlar da var, ancak hangi ücretsiz aracı kullandığınız oldukça önemli. En İyi Ücretsiz 6 Antivirüs Programı‘nı sizler için derledik.

İyi bir antivirüs programı seçmek kolay bir iş değildir. Windows için onlarca antivirüs program vardır. Bazı antivirüs programları sistem kaynakları çok az kullanır, bazı antivirüs programlarda tam anlamıyla bilgisayar yavaşlatabilir.

Ücretsiz antivirüs programlara gelince, pek çok ücretsiz antivirüs programlar vardır ancak bir çoğu gerçekten etkileyici değildironları orada onlarca vardır ve bunların birçoğu gerçekten etkileyici değil, ama bu kesindir ki yerleşik Windows Defender’a göre daha iyi koruma sağlarlar.

En İyi Ücretsiz 6 Antivirüs Programı

Windows 10 PC için iyi bir ücretsiz antivirüs programı arıyorsanız, aşağıda bunları sıralamak istedik. Bu programları çoğumuz kullandık ve kullanmaya da devam ediyoruz. Geliştirilen teknolojileri ile güncel tehditlere karşı iyi koruma sağlamaktadır. Şunu unutmamanızı tavsiye ederiz; ücretsiz antivirüs programlar bilgisayara bulaşan virüslere veya zararlı yazılımlara karşı etkili değillerdir. Sadece bilgisayara virüs ve zararlı yazılımların bulaşmasını engellemek için tasarlanmışlardır.

1. Avast Free Antivirus

Avast, Windows işletim sistemi için en çok indirilenler antivirüs yazılımlardan biridir. Avast ücretsiz antivirüs son sürümü resmen, Windows 10 sistem ile hiçbir uyumluluk sorunu olmadan tamamen uyumlu bir şekilde çalışır.

Avast Free Antivirus antivirüs ve anti-malware ek olarak, can sıkıcı tarayıcı araç çubukları ve eklentileri kaldırmak için tarayıcı temizleme aracı ile birlikte geliyor. Ev ağı güvenlik özelliği, ücretsiz sürümünde mevcut olan başka mükemmel bir özelliktir. Bu Ev ağınızı tarar, zayıf noktaları göstererek güçlendirmek için yardımcı olur.

Avast Free Antivirus İndir

2. AVG Free Antivirus

AVG başka popüler antivirüs yazılımıdır. Ücretsiz sürümü virüs, malware, ve casus yazılımlara karşı koruma sağlar. AVG Free Antivirus ayrıca otomatik güvensiz bağlantılar için Facebook, Twitter, web bağlantıları tarama özelliği içerir. AVG Free Antivirus Windows 10 ile tam uyumludur.

AVG Free Antivirus İndir

3. Bitdefender Antivirus Free Edition

Bitdefender Antivirus ücretsiz sürümü popüler Bitdefender Antivirus hafifletilmiş versiyonudur.

Bilgisayarınızdan internete erişmeye çalışan zararlı yazılım içeren uygulamaları maskeleme, potansiyel tehditleri tespit eden aktif virüs teknolojisi, HTTP tarama ve anti-rootkit özelliği sayesinde gerçek zamanlı koruma sağlar.

Bitdefender Antivirus Free Edition İndir

4. Avira Free Antivirus

Avira ücretsiz sürümü web etkinliğini izlemek için bir antivirüs tarayıcı ve tarayıcı izleme monitör ile birlikte geliyor. PUA bloker muhtemelen Avira Free Antivirus çarpıcı özelliklerinden biridir. Haberiniz olmadan istenmeyen yazılımların yüklenmesini engellemek için popüler Unchecky programı gibi çalışır.

Avira Free Antivirus resmi olarak Windows 10 sistemleri destekler.

Avira Free Antivirus İndir

5. Panda Free Antivirus

Panda Free Antivirus 2016 sistem kaynaklarını çok az kullanan etkili antivirüs programlardan biridir. Panda Free Antivirus kötü amaçlı yazılımları tespit etme oranı ücretli antivirüs yazılımlardan bazıları ile karşılaştırılabilir.

Not: Panda Free Antivirus programı yükleme sırasında varsayılan arama motoru olarak Yahoo’yu ve ana sayfa olarak MyStart’ı ayarlamaya çalışır, buna dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Panda Free Antivirus İndir

6. Kingsoft Antivirus

Kingsoft Antivirus, hızlı ve güçlü özellikleri ile bilgisayar güvenliğini sağlamak için ücretsiz bulut tabanlı antivirüs programdır. Kingsoft Antivirus programı bulut tabanlı güvenlik hizmeti ile birlikte gelişmiş virüs tarama özellikleri ile hacker’lara karşı da koruma seçeneği sunuyor.

Virüs ve diğer zararlı yazılımlara ve kimlik avı dolandırıcılığına karşıda koruma sağlar.

Kingsoft Antivirus İndir

En İyi Ücretsiz 6 Antivirüs Programı yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.