En İyi 10 Android Takvim Uygulaması

Takvim uygulamaları görünüm ve kullanış anlamında akıllı telefonlarda çok önemli bir yere sahipler. İşte En İyi 10 Android Takvim Uygulaması

Günlük hayatımızda pek çok şeyin yerini akıllı cihazlarımız alıyor. Buna ajandalar da dahil. Size etkinliklerle ilgili hatırlatmalar yapan, üzerinde kolayca değişiklik yapmanızı sağlayan mobil uygulamanız yerine neden hala ajanda kullanasınız ki?

En İyi 10 Android Takvim Uygulaması

Marketlerde o kadar çok takvim uygulaması var ki, hangisini seçeceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Takvim deyip geçmemek lazım çünkü her birinin kendine özgü özellikleri var ve hiç biri birbirinin aynı değil. Böyle olmasının sebebi de her insanın ihtiyaçlarının da birbirinin aynı olmaması.

İşte size planladığınız her şeyi daha iyi kontrol altında tutmakta yardımcı olacak En İyi 10 Android Takvim Uygulaması

aCalendar

aCalendar uygulaması, Android mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve tüm aktivitelerinizi kolayca takip edebileceğiniz, etkinliklerinizi ve programlarınızı görebileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Hem gününüzü daha kolay organize etmeye yarayan hem de hiç bir etkinliği kaçırmamanızı sağlayan uygulamanın arayüzü de çok güzel bir şekilde hazırlanmış ve tüm özelliklerine erişmek oldukça kolay. Uygulamayı kullanarak hem iş hayatınızı hem de özel hayatınızı en hızlı yoldan yönetebilirsiniz.

acalendar

Hem iş hem özel hayatınızı düzene sokacak bu uygulama ile bütün etkinlik ve programlarınzı takvim üzerinde aylık, haftalık ve günlük olarak görüntülenebiliyor. Ayrıca ana ekrana koyabileceğiniz widget ile uygulamayı açmak zorunda bile kalmıyorsunuz.

Yine Android’in takvimiyle senkronize olan uygulamanın tek eksi yönü ise Google Calendar ile eşleştirme yapmanın mümkün olmaması.

Business Calendar

İş hayatınızı çok daha kolay bir hale getirecek ve bir daha asla toplantı kaçırmamanızı sağlayacak olan bir diğer uygulama da Business Calendar. Google Takvim’inizi kolayca senkronize edebileceğiniz uygulamada pek çok özellik mevcut.

business-calendar.

Kolay kullanıma sahip arayüzü ile bütün etkinlik, organizasyon ve toplantılarınızı bir kaç saniye içinde görebiliyor ve idare edebiliyorsunuz.Uygulamanın gerçekten hızlı çalışması, ana ekran için widget desteği, renk kodları ile kolay yönetim ve kategorilere göre işleri ayırma gibi güzel özellikleri mevcut.

CalenGoo

Listemizdeki tek ücretli uygulama olan CalenGoo sunduğu kapsamlı özellikleri ile ücretli olması gerçeğini unutturuyor.  Google Calendar ve Android Calendar ile senkronize olarak çalışabilen uygulama pek çok özelliğe sahip.

Sürükle bırak desteği, ana ekran widgetları, zoom yapabilme özelliği, aylık, haftalık ya da günlük görüntüleme, tekrarlanabilir etkinlik planlama, arama seçeneği, alarmlar, SMS ve Mail yoluyla etkinlik gönderme özelliklerinden sadece bir kaçı.

calengoo

Diğer benzer pek çok uygulamada bulunmayan özelliklere sahip olan CalenGoo, eğer iş hayatınız çok yoğunsa sizi gerçekten rahatlatacak bir uygulama.

Cal

Cal uygulaması, Android marketlerinin en başarılı yapılacaklar listesi uygulaması olan Any.do uygulamasını yapan firma tarafından geliştirilmiş bu yüzden de yarışmaya bir adım önde başlıyor diyebiliriz.

cal

Hızlı çalışan ve sade bir arayüze sahip olan uygulama şık tasarlanmış. Bütün etkinliklerinizi tek bir dokunuşla görebilir planlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın ses kontrol özelliği en iyi taraflarından birisi.

Uygulamanın bir diğer başarılı yönü ise Google Calendar, Exchange, Yahoo, Aol, iCloud ve Outlook gibi tüp popüler takvim uygulamalarıyla eşleştirebilmeniz.

Cozi

Yukarıda da bahsettiğim gibi herkesin takvim ihtiyacı çok farklı olabilir. Örneği ailesiyle ilgili işleri organize etmek ve planlamak isteyen birisi için listedeki en ideal uygulama Cozi.

cozi

Bu uygulama ile ailenize ortak bir hesap açıp bütün görevleri bir yerde toplayabiliyorsunuz. Sadece takvim olmakla kalmayan uygulama aynı zamanda yapılacak işler listesi, alışveriş listesi gibi özelliklere de sahip.

Çocuklarınızın doktor randevusu var ve unutmak istemiyorsanız tek yapmanız gereken uygulamaya eklemek. Uygulama size bu tür şeyleri bildiri ile hatırlatır. Ayrıca bunları e-mail olarak diğer aile üyelerine de yollayabilirsiniz.

En İyi 10 Android Takvim Uygulaması yazımızın devamı için diğer sayfaya geçiniz.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir