Call Of Duty: Infinite Warfare Detaylı İncelemesi

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Infinite Warfare sonunda çıktı. Biz de oyunu çıktığı gibi oynadık ve sizlerle paylaştık. İşte Call Of Duty: Infinite Warfare Detaylı İncelemesi

Geçtiğimiz günlerde FPS oyun türünün en ünlü serilerinden olan Call of Duty’nin son oyunu Call Of Duty: Infinite Warfare çıkış yaptı. Biz de oyun çıktıktan sonra oynayıp özel bir COD Infinite Warfare inceleme yazısı hazırlamak için kolları sıvadık.

Activision denildiğinde akla gelen ilk isim olan Call of Duty oyun serisi 2003 yılından beri bizlerle ve ilgi görmeye devam ediyor. Bu serinin ilk bölümnleri İkinci Dünya Savaşı üzerine odaklanmış, ardından modern zamanları konu alan Modern Warfare bölümleri ve Vietnam’a odaklanan Black Ops bölümleri gelmişti.

Oyuncuların sıkılmasını engelleyecek biçimde Ghosts ve Advanced Warfare bölümleri sunulduktan sonra bu seneye özel olarak serinin on üçüncü bölümü olan ve geleceğe odaklanan Call of Duty: Infinite Ware sunuldu. Serideki oyunlara imza atan Infinity Ward, Treyarch ve Sledgehammer Games arasından görevi devralan Infinity Ward oldu.

Hatırlanacağı üzere Call Of Duty: Infinite Warfare’in geliştiricisi Infinity Ward ve yayıncısı Activision, Call Of Duty: Infinite Warfare’i tanıttıklarında bu yeni oyunlarıyla beraber serinin 4. oyununu Call of Duty: Modern Warfare Remastered adıyla yenileyip oyunun Legacy Edition adlı paketiyle birlikte oyun severlere sunacaklarını açıklamışlardı. Bu paket oyunun standart paketinden yaklaşık 40 TL daha pahalı. Yani Call Of Duty: Infinite Warfare’e 40 TLfarkla sahip olabiliyorsunuz.

Call Of Duty: Infinite Warfare Detaylı İncelemesi

Call Of Duty: Infinite Warfare, beraberinde Call of Duty Zombies modunun yenilenmiş halini de getiriyor ve bu modda Zombies in Spaceland haritasında dört bir yandan bize saldıran zombilerle savaşarak hayattta kalmaya çalışıyoruz.

İşte bu incelememizde Call Of Duty: Infinite Warfare’in yanısıra Zombies moduna ve Call of Duty: Modern Warfare Remastered’a da değineceğiz ve oyunun ödeyeceğiniz parayı hak edip hak etmeyeceğini değerlendireceğiz.

İlk aşamada Call Of Duty: Infinite Warfare’a bir göz atalım.

Yazı içeriğimizde bulacağınız konu başlıkları:

 

  • Call Of Duty: Infinite Warfare İncelemesi
  • Call Of Duty: Infinite Warfare
  • Call Of Duty: Infinite Warfare Zombies
  • Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.