Battlefield: Bad Company 2 – Full – Torrent indir

FPS oyunu dediğimiz zaman aklımıza artık direk olarak Battlefield gelmeye başladı. Çünkü çok modern görüntülere ve aksiyon sahnelerine sahip. Oldukça fazla kişi tarafından oynanıyor ve artık Battlefield dediğimizde herkes biliyor. Bundan 3-4 sene önceye kadar bu oyun yine vardı fakat bu kadar tutmamıştı. Yeni teknoloji ile birlikte Battlefield artık xbox, pc ve playstation gibi platformlarda kendine yer buluyor.

Eski versiyonlarına oranla kullanılan karakterde özelleştirmeler ve iyileştirmeler yapılarak daha iyi hale getirilmiş. Oyunda karakterinizi daha rahat kullanabiliyorsunuz.

Dipnot: Eğer oyunu bilgisayara yükledikten sonra siyah ekran sorunu yaşıyorsanız, ekran çözünürlüğünüzü low yaparak giriş yapmayı deneyin.

Torrent indir: 

Keyifli dakikalar dilerim herkese.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

5 Yanıt

 1. gerçekten çok sağlam oyun bilgisayarın iyi olması lazm 🙂

 2. Erdem dedi ki:

  İndirdim oynuyorum çok sağlam

 3. Araba Oyunları dedi ki:

  Bir araya başka yerden indirmeye çalışmış fakat başarılı olamamıştım. İnşallah bunda olurum. Teşekkürler admin 🙂

 4. Mustafa dedi ki:

  Günümüz oyun torrent oyunlarindan bence en iyisi bu her gün oynuyorum ve harika bir oyun

 5. Agario dedi ki:

  Bu tür savaş ve aksiyon oyunlarını sevenlerin bilgisayarında bulunan bir oyun. Yeni oyunlarının daha da güzel olacağından eminim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.