Android ve iOS Telefona Instagram Fotoğraflarını İndirme

Android ve iOS Telefona Instagram Fotoğraflarını İndirme

Milyonlarca kullanıcı tarafından takip edilen ve çok özel paylaşımların yapıldığı bir havuzu oluşturan Instagram üzerinde mobil telefonunuz aracılığıyla beğendiğiniz ya da saklamak istediğiniz fotoğrafları indirebilirsiniz. Bugün yalnızca kişisel kullanıcıların değil aynı zamanda kurumsal hesapların ve mağazaların da hesap oluşturduğu Instagram’da fotoğrafları kolaylıkla arşivleyebilirsiniz.

 Telefona Instagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir?

Bilgisayarınız üzerinde tarayıcınızı kullanarak takip ettiğiniz kişilerin ya da doğrudan Google araması ile ulaştığınız kişilerin fotoğraflarını kopyalayabilir ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mobil aygıtlarınızda ise doğrudan tüm ekranın resmini aygıtınızı kullanarak çektiğinizde yalnızca belirlediğiniz alanı almak zor olabilir. (Bakınız : Bilgisayara Instagram Fotoğraflarını İndirme)

Android işletim sistemine sahip aygıtlarınızda InstaSave isimli uygulama aracılığıyla fotoğrafları indirebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra Instagram hesabınıza giriş yapın. Alt bölümde yer alan butonlar aracılığıyla Keşfet, Profil Sayfanız, Beğendiğiniz Fotoğraflar, Pro Sürüm Özellikleri gibi menülere ulaşabilirsiniz.

instagram-fotoğraf-indirme-1-545x300

Fotoğrafları indirmek istediğinizde beğendiğiniz fotoğrafa giriş yapın. Daha sonra fotoğrafı seçili hale getirdikten sonra Üst bölümde yer alan disket ikonuna basın ve fotoğrafı kaydedin.

instagram-fotoğraf-indirme-2

Açılan pencerede onay butonuna bastığınızda galeriye giderek indirdiğiniz fotoğrafı görebilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip aygıtlarınızda ise InstantSave isimli uygulamayı yükledikten sonra profilinizde oturum açın ve beğendiğiniz fotoğrafı seçerek Multisave butonuna basın.

instagram-fotoğraf-indirme-3

Kaynak: İndirON

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir