YouTube’dan Programsız Video ve Müzik Nasıl İndirilir?

Günlük hayatımızda belki de en sık ziyaret ettiğimiz sitelerden biriside Youtube’dur. Dünyanın en büyük video paylaşım ağı  olan Youtube’da istediğimiz video yada müziğe çok kolay olarak ulaşabilmekteyiz. Peki offline bir ortamda izleyebilmemiz için ouTube’dan programsız video ve müzik indirmek mümkünmü? Pek tabi mümkün. Bu yazımızda YouTube’dan Programsız Video ve Müzik Nasıl İndirilir konusunu anlatacağız.

YouTube’dan Programsız Video ve Müzik Nasıl İndirilir?

YouTube’dan programsız video ve müzik indirmek için sizlere Yout adı verilen servisten bahsedeceğiz.

YouTube’dan herhangi bir video seçelim, videonun youtube adresini adresini zaten adres çubuğundan kolaylıkla alabiliyorsunuz. Paylaşma seçeneklerinden de içeriğe ilişkin adresi alabilmeniz mümkün.

YouTube’dan Programsız Video ve Müzik Nasıl İndirilir2

En sevimli olan kısım YouTube adresinden silmeniz gereken üç karakter.

Normal şartlarda içeriğimizin YouTube adresi şu: https://www.youtube.com/watch?v=9RwPxARFIRI Biz burada YouTube’daki “ube” kısmını silerek aynı bağlantıyı açtığımızda alan adı Yout olduğu için doğrudan bu servis devreye giriyor ve indirmek istediğiniz içeriği karşınıza getiriyor. YouTube’dan programsız video ve müzik indirme işlemine artık hazırız.

YouTube’dan Programsız Video ve Müzik Nasıl İndirilir3

Yeni sayfa açıldığında elbette sağ ve sol tarafta reklamlar var ancak bunlar gözünüzün içine girmiyor ve sizi rahatsız etmiyor. Artık yapmanız gereken şey videonun hangi saniyelerinin arasını indireceğinizi uygulamaya tanımlamak.

Sonrasında video (MP4) veya müzik (MP3) olarak indirme tercihlerini yapmanız gerekiyor. Dilerseniz bu ekranda isim değişikliği de yapabiliyorsunuz. En alttaki Kayıt MP3 veya Kayıt MP4 tuşuna bastığınızda işlem  başlıyor. Kayıt öncesinde kalite seçeneği de yapmak mümkün.

YouTube’dan Programsız Video ve Müzik Nasıl İndirilir4

YouTube’dan programsız video ve müzik indirme işte bu kadar basit.

YouTube’dan Programsız Video ve Müzik Nasıl İndirilir? yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.