Yakalanması En Zor Pokemonlar

Adeta sansasyonel bir şekilde hayatımıza giren Pokemon Go oyunu aynı zamanda özellikle genç nüfus içerisinde çok ciddi ve yeni bir gündem de yarattı diyebiliriz. Oyun ilerledikçe ve ülkemizde de APK üzerinden indirimler artıp, daha fazla kişi tarafından oynandıkça sorular ve özelliklerin keşfi de keyifli bir hal almaya başladı. Sizlere daha geniş kapsamlı yardımcı olabilmek için yakalanması en zor Pokemonlar hakkında detayları vermekte istedik.

Genel olarak oyunu takip eden, oynayan ve yurt dışında da araştırmalarını yapan bir ekip olduğumuz için detaylı şekilde bunları sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu olay hareket, güç ve sizin en fazla harcadığınız topa göre değişmektedir. Bakalım bunlar neler?

Pokemon Go Oyununda Yakalanması Zor Pokemonlar Neler?

Hepimizin en sevdiği ve en çok sahip olmak istediğimiz Charizard oldukça zor Poketopa denk gelen Pokemonlardan. Hedef aldığınızda yeşil hedef baş kısmına geldiğinden, hızlı hareket ettiğinden dolayı sizi zorlayacaktır.

Bir diğer zorlayıcı hedefimiz ise Lapras türü Pokemon. Yine aynı şekilde hareket edip döndüğü için yakalanması herkes tarafından zor oluyor.

Lickitung  üçüncü sırada ki yakalaması zor Pokemonlar arasında yer alıyor. Hedef çemberi küçük ve dili biraz uzun diyebiliriz. J

İnce vücutlu ve ufak başlı bir yapıda pokemon Ninetales pokemon go oyununda zor yakalanabilecek sınıfta ki pokemonlardan sonra gelen zorlayıcı hedeflerimiz içinde yer alıyor.

Rapidash isimli pokemon  ise sahip olmuş olduğu minyon ve ufak yapısı sebebi ile topu isabet ettirmekte zorlanacağınız özel Pokemonlar içinde yer almakta.

Ve herkesin başının belalısı Zubat inanılmaz hızlı ve çevir olan Zubat, yakalanması zorlu, bolca top attığımız Pokemonlar içinde yer almakta.

Vaporeon yukarıda sayılanlardan aşağı kalır yanı olmayan bit tür. Hızlı hareket etmesi ve durduğu yerde durmaması nedeni ile size de bolca PokeBalls harcatabilir.

Porygon isimli pokemon, oyunda belkide en zor bulunabilecek, fazlası ile nadir ve ender görülebilen ve yakalanması bir hayli zor olan Pokemonlar içinde sıralamaya giriyor. Çevik tavırları ile karşılaşacağınız bu ender Pokemonu yakalama arzunuz, elinizde ki toplar ile sınırlanabilir.

Sıralamaya giren bir diğer cins Pokemon ise Hitmonlee adındaki boksör tipi ile oldukça merak çeken ve yakalaması oldukça zorlayıcı Pokemonlardan bir tanesidir. Topa yumruk atabilen bu yaratık sizi çıldırtabilir.

Dragonite isimli pokemon ise tıpkı anime çizgili filmindeki gibi ender görülmesi, ve oyun içerisindeki muazzam gücü ve elbette ki zor yakalanması ile şuan için efsane Pokemonlardan. Nerye gideceğini kestiremediğiniz için gerçekten sıkıntı yaratacak bir Pokemon.

Bu bilgiler ışığında sizler de artık zor yakalanan Pokemonlar konusunda az da olsa bilgi sahibi oldunuz. Bu şekilde bu türler ile karşılaştığınızda gerçek anlamda hazırlıklı olmanızı, bolca PokeBalls var ise harekete geçmenizi öneririz.

Yakalanması En Zor Pokemonlar konumuz burada bitti. Keyifli avlanmalar.

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir