Ücretsiz PokeCoin Kazanmak

Pokemon GO ücretsiz olsa da mobil oyunlardan alışık olduğumuz şekilde Niantic oyuna bazı mikro ödemeler getirmiş. PokeCoin adı altında gerçek parayla satın alabildiğiniz nesneler oyunda size ciddi avantajlar sağlıyor. Peki Pokemon GO’da ücretsiz PokeCoin kazanmak mümkün mü?

Ücretsiz PokeCoin Kazanmak

Eğer bu nesneleri gerçek parayla satın almak istemiyor ve ücretsiz bir şekilde PokeCoin’e sahibi olmak istiyorsanız bu sorunun cevabı kısaca evet ve oyunda bunun tek bir yolu var. O da gym’lerden geçiyor. Yani Pokemon GO’da gym’lerde mücadele ederek PokeCoin kazanabilirsiniz. Bunun için biraz güçlü Pokemon’lara ihtiyacınız olacak. Bakınız :Pokemon GO’da Pokemon Evrimleştirme ve Geliştirme

Ücretsiz PokeCoin Kazanmak1

PokeCoin elde etmek için takımınız tarafından kontrol edilen bir gym’e gitmeli ve ardından Pokemon’unuzu bu gym’e yerleştirerek onu savunmalısınız. Kendi başınıza gym ele geçirmeyi deneyebilirsiniz ama burada asıl önemli olan şey o gym’de olabildiğince uzun süre kalmanız. Pokemon’u o gym’de tutmak PokeCoin kazanmanın anahtarıdır.

Eğer yerleştirdiğiniz Pokemon o gym’i en az 21 saat boyunca savunursa karşılığında size “defender bonus” verilir ve bu size 10 PokeCoin kazandırır. Bir hesaptan en fazla 10 farklı gym‘i aynı anda savunabilir ve bir gym’e 1 Pokemon yerleştirerek her gün 100 PokeCoin kazanabilirsiniz.

Ücretsiz PokeCoin Kazanmak2

Oyun bir kez tüm dünyada yayınlandığında bu bonuslar ve ödüller değişiklik gösterebilir. Ancak şu anda geçerli olan sayılar bunlar ve çok kolay bir şekilde PokeCoin biriktirmeyi mümkün kılıyorlar. Böylece ücretsiz bir şekilde her türlü eşyaya sahip olunabiliyor. Özellikle hızlı seviye atlamak isteyenler için Lucky Egg vazgeçilmez bir nesne. (Bakınız :Pokemon GO’da Karaktere Hızlı Seviye Atlatmak )

Konu hakkında daha fazla sorunuz için yorum bırakmayı unutmayın.

www.Tamam.org

www.Tamam.org sitesinde yeralmaktadır.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.