Turkcell İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2023

Ülkemiz içerisinde yaptığı katkılarla operatör devi unvanını almayı başaran Turkcell, kısa zamanda çekim gücüyle alakalı da birçok girişimin sahibi olmayı başarmıştır. Buna nazaran paketlerinin avantajıyla ve gücüyle de ön plana çıkan firma, TİM’de çalışarak yeni elemanlara ihtiyaç duyuyor. Peki bakalım Turkcell İletişim Merkezleri alanında çalışacak olan personeller ne kadar maaş alacak ve hangi şartlarda çalışacaklar?

Turkcell Çalışma Şartları

Tim alanında çalışacak tüm personeller günde net olarak 8 saat çalışırlar. Çalışılacak bu sürenin 30 dakikası, personellerin yemek molaları için ayrılmıştır. Ayrıca haftada bir gün izin hakkınız olabileceği gibi, yılınızı doldurduğunuzda da yıllık izin hakkına sahip olabilirsiniz.

Firma bazı günler yoğun olduğu için biraz fazla çalışmanız gerekebiliyor. Bazı günler fazla çalıştığınız zaman elbette ki mesai ödemesi alabiliyorsunuz. Ayrıca resmi tatil günlerinde yine çalışırsanız, mesai ücretini alabilirsiniz.

Turkcell Maaşları

Turkcell firmasında çalışan personellerin maaşları, rütbelerine göre değişiklik gösteriyor. Firmada da 5 adet farklı rütbe seçeneği bulunuyor. Peki bakalım bu rütbeler hangileri ve hangi rütbe ne kadar maaş alıyor?

Satış Danışmanları: 1.450 – 1.650 TL arasında maaş almaktadır.

Kasa Sorumluları: 1.450 – 1.650 TL aralığında maaş alırlar.

Pazarlama Stajyeri: Net olarak 1.450 TL maaş alırlar.

Kurumsal Satış Temsilcileri: 1.500 – 1.800 TL aralığında maaş alırlar.

Aktivasyon Personelleri: Aktivasyon personelleri de 1.650 – 1.850 TL arasında maaş alırlar.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Eski bir konu ama Turkcell kurumsal bir firma ve kendine güvenen kişilerin ilerleyeceği bir kurum olduğunu düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.