Torrent ile Akıllı Telefondan Dizi ve Film İzlemek

Hepimiz PC ile geçen vaktimizin bir kısmını internetten dizi ve film izlemek için ayırmışızdır. Bir bilgisayar ile yapılabilecek en keyifli işlerden biri olan favori dizilerinizi dilediğiniz gibi takip edebilmek ya da o çok merak ettiğiniz filmi nihayet izlemek kadar güzel çok az şey var. Peki bunları o pek akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden de yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hem de içeriği cihazınıza indirip dilediğinizde internet olmadan dahi izleyerek. Torrent ile Akıllı Telefondan Dizi ve Film İzlemek için bilgisayara benzer şekilde Torrent özelliğinden yararlanabiliyoruz.

Torrent’ı kullanarak Android cihazınıza en sevdiğiniz dizileri indirebilir ve böylelikle PC’den uzaktayken dahi bölümleri takip etmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca filmleri yüksek çözünürlükte indirilebilir ve sorunsuzca oynatabilirsiniz. Şimdi bunun nasıl yapıldığını görelim.

Torrent ile Akıllı Telefondan Dizi ve Film İzlemek

Android için;

1- Android için yapmanız gereken uTorrent uygulamasını Google Play Store’dan indirmek. Uygulama indikten sonra tıpkı bilgisayarınızda yaptığınız gibi herhangi bir Torrent sitesinden indirmek istediğiniz içeriği bularak yükleme butonuna basın. Ardından dosya otomatik olarak uTorrent tarafından çekilmeye başlanacak.

Torrent ile Akıllı Telefondan Dizi ve Film İzlemek1

2- Dosya indikten sonra ES Dosya Yöneticisi gibi herhangi bir dosya yöneticisini kullanarak indirmiş olduğunuz içeriği kolayca bir noktadan başka bir noktaya taşıyabilirsiniz. Eğer Torrent’ı sık sık kullanacak ve çok sayıda dosya indirecekseniz böyle bir uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

 Tıklayın, Öğrenin :  Torrent’te Dosya Nasıl İndirilir?

3- Eğer dosya RAR şeklinde indiyse bunu VLC gibi popüler uygulamaları kullanarak açabilirsiniz. Hatta VLC sayesinde dizi veya filmleri de sorunsuzca oynatabilirsiniz.

iOS için;

1- Apple’ın Torrent uygulamalarına karşı politikası farklı olduğundan markette uTorrent gibi bir uygulamaya rastlama şansınız bulunmuyor. O nedenle farklı bir yöntemi deneyeceğiz.

2- “iemulators.com” adresini telefonunuzdaki Safari tarayıcısından çalıştırın. Adresi tırnak işaretleri olmadan girmeye dikkat edin.

3- Sayfa yüklendikten sonra aşağı kaydırdığınızda iTransmission ismindeki uygulamayı bulacaksınız. Belirttiğimiz gibi Apple bu tarz uygulamaları App Store’a kabul etmediğinden uygulamayı bu şekilde indirmek zorundayız. Ancak arada gerçekten hiçbir fark bulunmuyor.

Torrent ile Akıllı Telefondan Dizi ve Film İzlemek2

4- Yükleme işlemi bittikten sonra uygulamayı ana ekranınızda göreceksiniz. Bunu çalıştırarak dizi film gibi Torrent’ları sorunsuz bir şekilde iOS cihazınıza indirip çalıştırabilirsiniz. iTranmission’ın iPad, iPhone ve iPod Touch’larda sorunsuz işlediğini belirtelim.

 Tıklayın, Öğrenin :  uTorrent İle Daha Hızlı Dosya İndirme Ayarları

Torrent’ları telefonunuzda çalıştırmak için yapabilecekleriniz bunlardı. Siz de adımları dikkatlice takip ettiğiniz takdirde herhangi bir Torrent dosyasını cihazınızdan açabileceksiniz. Torrent’lar genelde büyük dosyalar olduğundan bunları yalnızca Wi-Fi ağı üzerinden indirmeye dikkat edin. Ayrıca Android kullanıyorsanız yalnızca izleyicisi çok olan dosyaları indirerek virüs gibi zararlılardan uzak durabilirsiniz.

Torrent ile Akıllı Telefondan Dizi ve Film İzlemek konusundaki yazımızı sizlere sunduk. Konu hakkındaki görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

 Tıklayın, Öğrenin :  2016’nın En iyi 10 Torrent Sitesi

Torrent ile Akıllı Telefondan Dizi ve Film İzlemek yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.