Samsung Smart Switch Nedir?

Samsung Smart Switch,Samsung markalı telefonlar arasında yedekleme yada veri alışverişi yapabilmenizi sağlayan Windows ve Mac sürümleri de olan kullanışlı bir programdır.Samsung marka cihazlarda cihazda bulunan bilgilerinizi güvenli bir şekilde yedekleyebilen ve bu yedekleri istediğiniz gibi farklı samsung model cihazlara aktarmanızı sağlayan programdır.Smart Switch sayesinde yedeleme işlemlerini kategorilere göre yedekleme yaparak istediğiniz gibi aktarma yapabilirsiniz.

Smart Switch programının aynı zamanda Android Google Play mağazasında uygulaması sayesinde cihazlar arasında bilgi alışverişi sağlayabilirsiniz.Aynı zamanda Smart Switch uygulamasını Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Smart Switch programı ile yapılabilen işlemler 3 farklı işlemdir.Bunlar Yedekleme, geri yükleme ve Outlook Senkronizasyonu’dur.

Bildiğiniz gibi daha önceden bu gibi işlemleri Samsung Kies programı ile yapabiliyorduk.Zamanla değişim oldu ve Kies programı bu gibi durumlar için yetersiz kalmaya başladı.Bunun yerine daha basit ve sade arayüzü ile kullanışlı bir program olan Smart Switch programı çıkarıldı.Smart Switch programının aynı zamanda Google Play üzerinden ücretsiz uygulaması sayesinde telefonunuz ve bilgisayarınız arasında dosya transferi yapabiliyorsunuz.

Samsung Smart Switch Nedir1

Samsung Smart Switch programı sadece yedekleme değil aynı zamanda cihazınızın güncel versiyonunu kontrol ederek güncelleme işlemini de yapabilirsiniz.
Samsung Smart Switch Nedir2

Samsung Smart Switch Nedir3

Program ile telefonunuz arasında data kablosu ile bağlantıyı sağladıktan sonra ilk olarak yazılım olarak tanıma işlemi başlayacaktır.Daha sonra ise siz programı açtığınız zaman eğer cihazınızın güncel bir yazılımı varsa güncellemek isteyip istemediğinizi soracaktır.

Windows için İNDİR

MAC için İNDİR

Samsung Smart Switch Nedir? yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.