Samsung Galaxy Mega 2’nin Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı telefon piyasasında büyük söz sahibi olan Güney Kore devi Samsung’un yeni modeli Galaxy Mega 2’nin teknik özellikleri nihayet internete sızdırıldı. Tüm gözler Eylül’de gerçekleştirilecek olan IFA 2014’te tanıtılacak Galaxy Note 4 üzerinde yoğunlaşmışken birbiri ardına farklı modellerin bilgileri de gelmeye başladı.

Hakkında pek çok söylentiler ve fotoğraflar çıkan Galaxy Mega 2, geçtiğimiz sene çıkarılan 5.8 ve 6.3’ün daha geliştirilmiş hali olarak görülüyor. Adından da anlaşılacağı gibi Mega büyüklüğe sahip olan cihaz, 6 inç ekran ve 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekranlı olacak.16 GB dahili hafıza olacak olan cihaz, aynı zamanda microSD hafıza kartını da desteklemektedir. Galaxy Mega 2, cep telefonuna sahip olan kişiler aynı zamanda1.5 Ghz hızında 4 çekirdekli bir işlemciye sahip olacaklar. Ön kamerası 2.1 MP iken arka kamerası ise 8 MP çözünürlüğüne sahip olacak. 2800 mAh bataryası ile çoğu akıllı cihazlarda görülen batarya sorunu pek fazla olmayacak gibi. Android 4.4 KitKat ile gelecek olan bu akıllı cihaz ile ilgili gelen en son ve sağlam bilgiler bahsettiğimiz gibi.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

3 Yanıt

  1. Güncel Blog dedi ki:

    Firmaların yaptığı; özelliklerinde ufak oynamalar yapıp yüksek fiyattan müşteri bulmak. Başka bir şey değil.

  2. yusuf yılmaz dedi ki:

    Bende bu telefonu kullanıyorum ve son derece memnunum. Açıkcası samsung kalitesiyle diğerlerini kıyaslamamak lazım. Bence çok eğlenceli ve güzel bir telefon

  3. Alkali Form dedi ki:

    teşekkürler çok güzel olmuş teknik özellikleri kağıt üzerinde güzel görünüyor ama bataryası ne kadar iyi o önemli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.