Pokemon Go Eevee Evrimleri

Pokemon Go’nun en tatlı pokemonlarından biridir Eevee. Normal bir pokemon türü olan Eevee, 3 farklı türde pokemona evrimleşmektedir. Vaporeon, Flareon ve Jolteon‘a dönüşebilir. Yani ateş, su ve elektrik pokemonu çıkabilir Eeeve‘den. Ne kadar şans işi olsada pokemonun adını değiştirerek, dönüşmek istediği pokemonu belirleyebilirsiniz. İşte Pokemon Go Eevee Evrimleri

Sizde benim gibi bir Eevee hastası iseniz, koleksiyonunuzda 3 farklı Eevee‘nin gelişmiş halini bulundurmanız çok işinize yarayacak. Sevimli köpek Eevee bir o kadarda vahşi saldırılar yapabilir. Ben şuan 2 tane Flareon sahibiyim. Kazandığım Eevee şekerlerini bu iki pokemonumu geliştirmeye harcıyorum.

Pokemon Go Eevee Evrimleri

Çok fazla pokemon biriktirmektense bir pokemon türünü geliştmekte fayda var. Öyleki Pokemon GO’ya ilerde gelecek Eevee evrimlerinden de bahsetmek istiyorum.

Eevee'nin Tüm evrimleri

Eevee’nin Tüm evrimleri

Yukarıdaki tabloda göreceğiniz üzere Eevee’nin bütün pokemonlara dönüşmüş hali mevcut. Şuan sadece 3 türü Pokemon GO’da bulunsa da ilerleyen zamanlarda yeni güncellemeler ile yeni Eevee türleri oyuna eklenecektir. Benim Favori Eevee’m ise Umbreon.

Şimdi gelelim Eeeve’den Vaporeon geliştirmeye. İlk olarak pokemonun adını değiştirmeniz gerekiyor. Pokemon’a tıkladığınızda açılan yerde Eeevee yazan yerin hemen yanında kalem işareti var. Bu işarete tıklayın, Eevee‘yi silin ve Rainer yazın. Bu işlemi yaptıktan sonra Rainer isimli Eevee’yi Evolve yaptığınızda çok yüksek oranda o Eevee su pokemonu olan Vaporeon‘a dönüşecektir. Daha sonra ismini tekrar Vaporeon yapabilirsiniz.

Eevee’yi Flareon yapmak için ise genellikle isim değiştirmenize gerek yok. Ama şansınızı arttırmak için ismini Pyro yapabilirsiniz. Eevee’nin ismini Pyro yaptığınızda çok yüksek ihtimal ile Eevee’niz Flareon olacaktır. Flareon bir ateş pokemonudur.

Elektirik pokemonu olan Jolteon için Eevee’nizin adını değiştirmeniz gerekmektedir. Sparky ismini kullandığınızda Eeeve’niz artık bir Jolteon‘a dönüşecektir.

Not: İsim değişikliğinde baş harfleri büyük yazmayı unutmayın. Bu işlem çoğu zaman oluyor şayet bende oldu ama olmama ihtimalinin de bulunduğunu unutmayın

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir