Pokemon Go Bulbasaur Gelişimi ve Evrimleri

Bulbasaur, Ash‘in pokemonlarından birtanesidir. Pokemon Go‘da bulunan pokedex‘in de ilk pokemonudur. Çimen pokemonu olarak bilinir ve en güçlü saldırılarını yine çimen üzerine yapar. Ayrıca zehir(posion) özelliğide bulunabilir. Pokemon Go‘da efsanevi pokemonlardan biri yine Bulbasaur‘un en gelişmiş halidir.Bu yazımızda Bulbasaur Gelişimi ve Evrimleri konusunu anlatacağız.

Pokemon Go  Bulbasaur Gelişimi ve Evrimleri2

Bulbasaur Gelişimi ve Evrimleri

Bulbasaur‘un evrimleşmesi (evolve) ile ortaya Ivysaur çıkar. Ivysaur, Bulbasaur‘a nazaran sırtındaki tohumun hafif filizlenmesi ve açık mavi olan renginin biraz daha koyulaşmış halidir. Ivysaur ise evrime uğrayarak Venusaur olur. Venusaur’da ise sırtındaki tohum tamamen açılmış ve çiçek çıkmış halidir. Ayrıca çok az ton farklı ile Ivysaur‘dan koyudur.

Bir Venusaur yapabilmeniz için ilk olarak elinizde bir Bulbasaur yada Ivysaur‘unuzun olması gerekmektedir. Ayrıca aynı pokemondan yakalamış olmanız ve Balbasaur Candy‘e sahip olmanız lazım. Elinizdeki Bulbasaur‘u Venusaur yapmak için ilk olarak bir sonraki evrime geçirmeniz gerekiyor. Bunun için 25 Bulbasaurs Candy daha sonra Ivysaur’dan Venusaur’a ise 100 Candy olmak kaydıyla 125 Candy‘e sahip olmanız lazım. Candy Nasıl kazanılır isimli yazımızda bu olayı detaylı bir şekilde aktardık.

Üzülmeyin, yüksek levelli iseniz ve sürekli lure basılı bir alanda pokemon avcılığına devam ediyorsanız Venusaur ile karşılaşabilirsiniz. Yüksek CP’li bir Venusaur yakalama ihtimaliniz düşükte olsa her zaman vardır.

Pokemon GO’da Pokemon Evrimleştirme ve Geliştirme

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.