Panasonic Televizyonlarınız İstanbul Servis Güvencesi Altında!

panasonic-servis

Panasonic markası özellikle televizyon konusunda için oldukça tercih edilen kaliteli markaların başında gelmektedir. Ancak tabi ki insan yapımı olduğundan bozulma ya da arızalanma sorunlarıyla karşılaşmanız mümkün olacaktır. Eğer böyle bir sorun ile karşılaşmışsanız Özel Kadıköy Panasonic Servis ile sorununuzdan kurtulabilirsiniz. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan, Kocaeli’nin güneybatısında, Marmara Denizi’nin güney ve batısında ve Üsküdar’ın kuzeyinde yer alan Kadıköy ilçesinde siz müşterilerimiz için Özel Servis Hizmeti vermekteyiz.

Özel Kadıköy Panasonic Servisi ile müşterilere önce siz mesajını vererek müşteri memnuniyetinin bizim için tek prensip olduğunu vurgulamaktayız. Panasonic markalı sorunlu ürünlerin bakım, tamir ve montaj işlerini yetenekli ve deneyimli teknik ekibimizin becerileri ile çözüyoruz. Üstelik verdiğimiz bu hizmeti de size sunabileceğimiz en uygun fiyat ile yapıyoruz. Sizler için hızlı, uygun fiyatlı, kaliteli ve modern bir hizmet sağlıyoruz.

Panasonic gezici servislerimiz ile arızalı ürünlerinizi evinizden alarak, sorununuzun çözülmesi için gerek duyulan bakım ve tamiri yaptıktan sonrasında garanti sunarak yine ürününüzü evinize kadar teslim ederek mükemmel bir hizmet sunuyor. Özel Kadıköy Panasonic Servisi ihtiyaç olan yedek parça ve kaliteli bir işçilik ile değerli müşterilerimize 1 yıl garanti hizmetini büyük bir gönül rahatlığı ile sunuyor.

Ayrıca Kadıköy ilçesinde sunduğumuz Özel Servis Hizmetini başka ilçelerde sunmasak da, ihtiyaç duyanlar için çevre ilçelerde yedek parça gönderimini de aynı titizlik ile yapmaktayız.

WEB : http://www.panasonicservisleri.com

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.