Mehmet Demirkol’dan Fatih Terim İçin Açıklamalar!

Ünlü futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, eski Galatasaray başkanı Alp Yalman’ın açıklamaları hakkında konuştu. Alp Yalman geçtiğimiz günlerde Fatih Terim’e Galatasaray başkanlığı için teklif yapmıştı.

Bu konu hakkında konuşan Demirkol, Fatih Terim’in 15 kere hatta 20 kere şampiyon olsa bile mümkünse Şampiyonlar Ligi (Devler Ligi) olmasını ister diyerek düşüncelerini dile getirmiş oldu.

Demirkol’un Açıklamalarının Devamı

Demirkol açıklamalarının devamında Alp Yalman’ın Fatih Hoca’yı ondan daha iyi tanıyacağını ve Fatih Terim’in ne teknik direktörlük hırsının ne de başarıya olan açlığının bitmeyeceğini söyledi.

Demirkol yorumlarında Şenol Güneş’e de değindi. Şenol Güneş ve Fatih Terim gibi başarılı ve enerjik adamların kolay kolay takım çalıştırmayı bırakıp başkanlık gibi bir görev üstlenmesinin mümkün olmadığını sözlerine ekledi.

Abdullah Avcı’nın Fenerbahçe’nin Başına Geçme İhtimali Var

Yorumlarında Abdullah Avcı-Fenerbahçe iddialarına da değinen tecrübeli yorumcu Abdullah Avcı’nın daha önce Beşiktaş’ın başına geçerek çok zor bir vazifeyi üstlendiğini söyledi. Şenol Güneş’in de Beşiktaş’la olmayacağını anlayıp ayrıldığını çünkü eski Beşiktaş’ın olmadığını dile getirdi.

Bu konudaki düşüncelerinin sonunda ise Abdullah Avcı Fenerbahçe ile anlaşabilir ama bu durumun gerçekleşmesi pek basit değil diyerek konu hakkındaki düşüncelerini söylemiş oldu. iddacı giriş

Hakemleri Tebrik Etmek Gerekir

Hakemlerin futbolcu ve kulüplerden daha da hazır olmasının tebrik edilmesi gerektiğini savunan Demirkol, 8 hafta ailelerinden uzak kapalı bir yerde olmalarının da son derece zor olacağını vurguladı. Bu durumun aileleri korumak için olduğu herkesin ortak fikri.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.