Cristiano Ronaldo Juventus’ta Ayrılıyor Mu?

Uzun yıllardır. futbolunu zirvede sürdüren ve her gittiği takımda farkını ortaya kolay Cristiano Ronaldo 201 yılında 117 milyon Euro gibi rekor bir bedelle Juventus’a transfer olmuştu. Aradan geçen sürede Juventus’ta çıktığı 77 maçta 56 gol atan Ronaldo taraftarın sevgilisi olmayı başardı. Ancak son dönemlerde Ronaldo’nun takımdan ayrılma ihtimalini konuşulması herkesi şaşırttı. Takımındaki durumu önümüzdeki günlerde netleşecek olan Ronaldo’nun futbol severlerin şaşırtabileceği belirtiliyor.

Dünya Devi 3 Kulüp Ronaldo’nun Peşinde

Şu an yaşı 35 olan ve daha uzun yıllar futbol oynamak istediğini dile getiren Ronaldo için eski kulüpleri Manchester United ve Real Madrid’in devrede olduğu biliniyor. Eski futbolcularını tekrardan takıma kazandırmak isteyen bu kulüplerin yanı sıra Fransız kulüp PSG’nin de hamle yapacağı otoritelerce konuşuluyor. Takımında henüz ayrılıp ayrılmayacağı tam net olmayan yıldız futbolcu için yaz aylarında önemli gelişmeler yaşanacak gibi görünüyor.

Corona virüs Dönemini Ülkesinde Geçirmişti

Virüs salgının başladığı ilk günlerde ülkesine dönen ve satın aldığı adada ailesiyle birlikte karantina altına giren Ronaldo geri dönmeyeceği konusunda yöneticileri bilgilendirmişti. Sonrasında da uluslararası uçuşların yasaklanması nedeniyle dönüş yapamayan yıldız futbolcu antrenmanlarına bireysel olarak devam etmişti. Sonrasında normalleşme dönemine girilmesiyle birlikte ise Ronaldo takımına katılarak antrenmanlara başladı.

Ronaldo’nun Kontratı 2022’de Bitiyor

Portekizli futbolcuyu kadrolarına katmak isteyen takımlar için en önemli sorun futbolcunun sözleşmesi olarak görülüyor. Sözleşmesi 2022 yılında bitecek olan Ronaldo’yu transfer etmek isteyen kulüplerin iyi bir bedel ödemeleri ve kulübünde ikna etmeleri iddaci yeni adresi gerekecek.

Mehmet Kalaycı

22 yaşındayım. Selçuk Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum. 2006 yılından bugüne internet reklamcılığı içindeyim. Güncel konuları kendi yorumum ile sizlere aktararak bilgilenmenizi amaçlayan biriyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir