LG V20 Özellikleri

LG’nin 6 Eylül’de resmen duyuracağı amiral gemi akıllı telefon LG V20 tanıtım tarihi öncesi ortaya çıktı. Online alışveriş sitesi petra.com LG V20 için kılıf satışını başlattı. Site, kılıf satışıyla birlikte LG V20 modeline ait görüntüler de yayınlayarak telefonun tasarımını gözler önüne serdi. İşte LG V20 Özellikleri

LG V20 Özellikleri

LG V20 tasarımı nasıl olacak?

LG V20 beklendiği gibi iki ekrana sahip olacak. Telefonda 5.5 ya da 5.7 inçlik ana ekranın yanında üst bölümde 2.1 inç büyüklüğünde ikinci bir ekran yer alıyor.

LG V20 Özellikleri1

Telefon ekranının alt ve üst bölümlerinde siyah şeritler göze çarpıyor. Üst bölümdeki şeridin hoparlör çıkışı, alt bölümdeki şeridin ise modüler tasarım neticesinde oluşan bir alan olduğu tahmin ediliyor.

LG V20’nin sağ tarafından ses butonları, sol tarafında telefona takılan modülleri çıkaran bir buton yer alıyor.

LG V20 Özellikleri2

LG V20 dört kamerayla geliyor

LG V10 geniş açılı çekimler gerçekleştiren çift ön kamerasıyla dikkat çeken bir telefon olmuştu. LG, çift ön kamera geleneğini V20 modelinde de sürdürecek.

LG V20 ek olarak G5’te olduğu gibi çift arka kamerayla geliyor. Çift kamera, çift LED flaş ve lazer otofokus sensörüyle destekleniyor. Tüm bu donanımların LG G5’e göre daha düzenli bir şekilde yerleştirildiğini söyleyebiliriz.

Çift kameranın altında parmak izi tarayıcısının yer aldığı güç tuşunu görüyoruz. LG V20’nin arka kapağı ise Galaxy S5‘te olduğu gibi noktalı bir görünüme sahip.

LG V20 Özellikleri3

LG V20 Özellikleri

Quad HD çözünürlüklü ekrana sahip olacak LG V20, Snapdragon 820 işlemcisinden güç alacak. 4 GB  RAM ve artırılabilir 32 GB/64 GB dahili depolamanın eşlik edeceği telefonda pilin bu defa 4.000 mAh kapasiteli olması bekleniyor.

Multimedya yetenekleriyle dikkat çekecek LG V20 ayrıca Android 7.0 Nougat sürümüyle çıkış yapan ilk telefon olacak.

LG X Fast Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Merhabalar,

Tamam.org
Tamam.org

Sevebilirsin...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.