Game of Thrones Ne Zaman Bitecek?

Game of Thrones tutkunları için uzun soluklu bir bekleyiş daha başladı. Popüler dizinin 24 Nisan’da başlayan 6. sezonu 26 Haziran’da yayınlanan 10. bölümle birlikte sona erdi. Altıncı sezona dönüp baktığımızda özellikle dokuz ve onuncu bölümlerin nefes kestiğini söyleyebiliriz. Peki Game of Thrones Ne Zaman Bitecek?

Dokuzuncu bölümde Winterfell için Ramsay Bolton ve Jon Snow’u karşı kaşıya getiren savaş, televizyon tarihinin en iyi savaş sahneleri arasına ismini yazdırdı diyebiliriz.

Game of Thrones Ne Zaman Bitecek1

Game of Thrones Ne Zaman Bitecek?

Tüm zamanların en iyi dizilerinden biri olarak gösterilen Game Of Thrones’ta gözler şimdi 7. sezona çevrilmiş durumda. Bölüm başına maliyeti neredeyse 10 milyon doları bulan dizide artık sona gelinirken, dizinin yapımcılarından David Benioff, Game of Thrones’un ne zaman sona ereceğine ilişkin sıkça sorulan soruya yanıt vererek tüm merakları giderdi.

Sevindirici haber dizi iki sezon daha yayın hayatına devam edecek. Ancak iki sezon boyunca toplam 13 bölüm yayına girecek. Yedinci sezon yedi bölümden, sekizinci sezon ise altı bölümden oluşacak

Game of Thrones Ne Zaman Bitecek? yazısı ilk önce Teknoloji Dolabı üzerinde ortaya çıktı.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Diyet dedi ki:

    Game of Thrones muhteşem ötesi bir dizi ve tam tadında bırakacaklarını düşünüyorum bende, bitmesini hiç kimse istemez ama her şeyin bir sonu vardır. Umarım daha iyi dizileri izleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.